Інтерфакс-Україна
19:13 07.03.2025

Росія готова розглядати перемир'я з Україною за умови досягнення прогресу в обговоренні остаточного мирного врегулювання

1 хв читати

Росія готова обговорювати тимчасове перемир'я в Україні за умови досягнення прогресу в досягненні остаточного мирного врегулювання, повідомляє Bloomberg з посиланням на власні джерела.

"Для того, щоб погодитися на припинення бойових дій, мало б бути чітке розуміння рамкових принципів остаточної мирної угоди, сказали двоє людей, які знають це питання. Росія, зокрема, наполягатиме на встановленні параметрів можливої ​​миротворчої місії, включно з домовленістю про те, які країни братимуть участь, сказав інший джерело, знайомий з питанням", – вказується у повідомленні.

За словами джерел, які побажали не називати їхніх імен, першим сигналом позитивної відповіді Володимира Путіна на заклик президента США Дональда Трампа до припинення вогню стала пропозиція, озвучена минулого місяця на переговорах у Саудівській Аравії між високопоставленими російськими та американськими чиновниками, на яких обговорювалася політика.

Очікується, що деталі обговорюватимуться, коли США та Україна зустрінуться в Саудівській Аравії наступного тижня для перших прямих переговорів після конфлікту Трампа з президентом України Володимиром Зеленським минулого тижня. Спеціальний посланник США Стів Віткофф заявив, що зустріч має на меті досягти "основ для мирної угоди та початкового припинення вогню".

Речник Кремля Дмитро Пєсков не відразу відповів на прохання про коментар.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Адміністрація Трампа випадково додала журналіста в чат обговорення атаки проти хуситів – ЗМІ

Трамп відреагував на слова Зеленського про інформаційний вплив РФ на членів команди президента США

Зеленський затвердив склад делегації для роботи над проектом Міжнародної комісії з розгляду заяв для України

В Ізюмі через масовану атаку російських БпЛА займання цивільної інфраструктури - Синєгубов

Ворог втратив на Покровському напрямку 91 військовослужбовця - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 138 ворожих атак - Генштаб

Переговорні команди в Саудівській Аравії працюють над розширенням перемир'я на Чорне море – Держдеп США

Співзасновник групи "Приват" Мартинов звинувачує експартнерів у відмиванні 5 млрд грн через благодійний фонд

БпЛА впав на дитячий майданчик у Харкові, без постраждалих - Синєгубов

Зеленський провів Ставку: Будемо розширювати програму контрактів для 18-24 річних

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА