Інтерфакс-Україна
16:49 25.02.2025

Зеленський обговорив з новопризначеним прем'єром Бельгії використання заморожених російських активів

1 хв читати
Зеленський обговорив з новопризначеним прем'єром Бельгії використання заморожених російських активів

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Бельгії Бартом де Вевером, під час якої привітав його з нещодавнім призначенням.

"Також обговорили використання заморожених російських активів і скоординували наші подальші контакти", - написав Зеленський у телеграм-каналі у вівторок.

Президент наголосив на важливості непохитності бельгійської підтримки і подякував за готовність продовжити допомогу.

"Глобальна ситуація вимагає скоординованих дій і швидкого реагування. Ми щиро цінуємо, що Бельгія поділяє позицію України: важливо забезпечити спільну європейську відповідь на виклики, які створює Росія", - зауважив Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

"Мадяр" показав вибухові удари по Рязанському НПЗ і меткомбінату в Алчевську

У Слов'янську шестеро постраждалих внаслідок скинутої ворогом авіабомби

РФ продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, пошкоджено інфраструктуру

Поліцейський постраждав унаслідок атаки ворожих безпілотників Запоріжчини

У неділю очікується відключення е/е від 3 до 4 черг для споживачів у всіх регіонах України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА