Інтерфакс-Україна
18:14 19.02.2025

Петиція до Кабміну про блокування російськомовних піснень на стримінгах набрала 25 тис. голосів

1 хв читати
Петиція до Кабміну про блокування російськомовних піснень на стримінгах набрала 25 тис. голосів

Петиція на сайті Кабінету міністрів України із закликом заблокувати пісні російською мовою на стримінгових платформах в Україні набрала необхідні для розгляду 25 тис. голосів.

Згідно з платформою на сайті уряду, петиція була подана 17 лютого і станом на 19 лютого набрала необхідні для розгляду 25 тис. голосів.

"Заборона на пісні російською мовою не обмежить свободу вибору громадян, оскільки українці зможуть насолоджуватись великою кількістю музики, виконаної іншими мовами. Це також відкриє нові можливості для популяризації музики інших народів", - йдеться в тексті петиції.

Зокрема, йдеться про блокування російськомовних пісень на таких платформах, як Apple Music та Spotify.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Білий дім вважає скандал із Signal "закритим"

Трамп незадоволений заявами Зеленського і Путіна про війну в Україні

США запровадили санкції проти шести чиновників Китаю і Гонконгу за екстериторіальне застосування закону про нацбезпеку

20-річного українця врятували з окупації в рамках ініціативи Bring Kids Back UA

Ле Пен: Я вибула з перегонів у виборх 2027 року, але продовжу боротьбу

Президент України провів зустріч із представниками парламентів країн-партнерів та Європарламенту в річницю звільнення Бучі

РФ має відповісти взаємністю на негайне безумовне припинення вогню Україною у чітко визначені терміни – Каллас

Ми повинні поставити Україну в якомога сильнішу позицію - глава МЗС Британії

Рубіо в НАТО буде говорити про забезпечення тривалого миру в Україні

Візит до військового госпіталю – свідчення спільної віри в перемогу добра над злом – головний рабин України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА