Інтерфакс-Україна
00:10 17.02.2025

Захисники і захисниці в рамках ПМГ зможуть безоплатно отримати послугу із забору та зберігання репродуктивних клітин

1 хв читати

Захисники і захисниці в рамках ПМГ у випадку втрати репродуктивної функції при виконанні обов’язків із оборони держави зможуть безоплатно отримати послугу із забору, кріоконсервації та зберігання репродуктивних клітин.

Згідно відповідної постанови, прийнятої урядом 10 лютого, послуги з забору, кріоконсервації та зберігання репродуктивних клітин військовослужбовців здійснюють медзаклади всіх форм власності, які мають ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики та уклали з НСЗУ відповідні договори.

Крім того, постанова передбачає, що захисники і захисниці в рамках ПМГ зможуть безкоштовно отримати послуги зубопротезування та надання планової стоматологічної допомоги.

Як повідомлялося, медичні послуги з зубопротезування в рамках пілотного проєкту ПМГ отримали 11,142 тис. військовослужбовців. Зокрема, в межах проєкту послугою з лікування зубів скористалися 8,398 тис. захисників і захисниць, послугами з зубопротезування - 4,465 тис.

За надані медпослуги НСЗУ заплатила клінікам майже 30 млн грн за протезування і понад 12 млн грн - за лікування зубів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих на Нікопольщині через ворожі обстріли зросла до семи людей – Дніпропетровська ОВА

Зеленський обговорив з британським віцепрем’єром Ламмі санкції проти РФ та вербування агресором іноземців

Україна та Демократична Республіка Конго підписали меморандум для посилення продбезпеки та розвитку с/г на п’ять років

Глава МВС: за добу на 112 поступило 3,5 тис. скарг киян на відсутність електрики, тепла і води

Зеленський обговорив із Кубраковим аспекти надзвичайної енергетичної ситуації в Україні

Війна може тривати ще кілька років у разі відсутності перемир’я до літа 2026 року - думка

Рада ратифікувала дві грантові угоди між урядами України та Італії для проєктів на Одещині бюджетом понад 38 млн євро

У школах Києва канікули з 19 січня до 1 лютого – Кличко

Міністр оборони Федоров повідомив про запуск автоматизованого розподілу дронів між частинами

ВАКС визначив для Тимошенко заставу в 33 млн грн та процесуальні обов'язки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА