Інтерфакс-Україна
20:31 05.02.2025

Віцепрем’єр Кулеба: Уряд співпрацюватиме з Францією у справах транспортної інфраструктури і водопостачання

1 хв читати

Віцепрем’єр-міністр з відновлення України – міністр розвитку громад та територій України Олексій Кулеба провів зустріч з представником уряду Франції для обговорення співпраці на 2025 рік, зокрема у підтримці прифронтових громад та розвитку транспортної інфраструктури і водопостачання

476155200-1157128986422656-394594499103903910-n

"Зустрівся з міністром у справах зовнішньої торгівлі та громадян Франції за кордоном – Уповноваженим міністра Європи та закордонних справ Лораном Сен-Мартеном. У фокусі розмови – пріоритети співпраці на 2025 рік, зокрема підтримка громад на прифронтових територіях, розвиток транспортної інфраструктури, проєкти побудови водогонів та очисних споруд", - написав Кулеба у телеграмі у середу.

Кулеба відзначив, що Франція вже спрямувала 200 мільйонів євро у Фонд підтримки критичної інфраструктури, що дозволить реалізувати важливі проєкти у постраждалих від війни громадах України. За його словами, минулого року відбувся прозорий відбір проєктів і вже у 2025 році очікується їх втілення.

"Одним із ключових напрямів партнерства є підтримка залізниці. Також Франція підтримала нашу ініціативу створити робочу групу для розробки рішень щодо побудови водогонів та очисних споруд в прифронтових регіонах. Спільними зусиллями ми знайдемо ефективні рішення", - наголосив Кулеба.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Українському фонді культспадщини вже понад EUR4 млн міжнародної підтримки

Генштаб ЗСУ: Уражено морський порт в Темрюку Краснодарського краю та Сизранський НПЗ

Зеленський нагородив відзнакою "Золоте серце" 45 волонтерів, у тому числі Стерненка і Федишин

Погода на вихідних суттєво не зміниться, по всій Україні без опадів

Правоохоронці викрили шахраїв, які заволоділи понад 12 млн грн під виглядом інвестицій в агросектор

Зеленський і Кислиця обговорили деякі напрями дипломатичної роботи та перемовин

Постанова про конкурс на кращий ескіз великого Державного Герба України втратила чинність

Українці можуть отримати 90 держстипендій уряду КНР на навчання в Китаї у 2026/2027 навчальному році

Мінкультури надало Вікімедіа Україна, Слідство.Інфо і Книгарня "Є" статус критично важливих

США закликали ЄС не погоджувати виділення Україні "репараційного кредиту" за рахунок активів РФ – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА