Інтерфакс-Україна
23:08 03.02.2025

США відновили поставки зброї до України на вихідних - ЗМІ

1 хв читати

Поставки зброї США в Україну були ненадовго призупинені останніми днями, однак відновилися на вихідних, оскільки адміністрація президента Дональда Трампа обговорювала свою політику щодо Києва, передає Reuters.

Видання зазначає, що поставки відновилися після того, як Білий дім відмовився від своєї початкової оцінки щодо припинення будь-якої допомоги Україні.

За словами одного з співрозмовників Reuters, в адміністрації Трампа існують фракції, які розходяться в думках щодо того, до якої міри США повинні продовжувати допомагати Києву у військових діях зброєю з американських запасів.

З моменту вступу Трампа на посаду президента США жодних пакетів допомоги Україні не було оголошено. Однак вважалося, що поставки, санкціоновані Джозефом Байденом, продовжуватимуться - і будуть продовжуватися місяцями - через відставання у виконанні.

Але коротка пауза у постачанні є першою зовнішньою ознакою інтенсивності дебатів в адміністрації Трампа. У команди Трампа все ще не було чіткого сигналу про те, чи продовжуватиме вона надавати значну військову допомогу Україні. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ізмаїльський район зазнав ворожої атаки, пошкоджено портову інфраструктуру – РДА

Велика Британія планує інвестиції на близько $7,7 млрд у програму GCAP зі створення винищувача нового покоління

Сили оборони відбили з початку доби 203 ворожі атаки – Генштаб

Харків атакували російські БпЛА, спалахнула пожежа

Чотири колишні оманські танкери залучені до вивезення СПГ із підсанкційного проєкту РФ – ЗМІ

МЗС: 117 заяв уже схвалено в межах нової дистанційної послуги оформлення РНОКПП для дітей за кордоном

РФ щойно вдарила балістикою по об'єктах "Нафтогазу" на Дніпропетровщині, є руйнування – Корецький

У Деснянському районі столиці чоловік під час конфлікту здійснив постріли, розпочато кримінальне провадження за фактом хуліганства – поліція

У Чернігові через російський удар по приватному сектору постраждали двоє людей

Сибіга подякував Угорщині за скасування рішення про депортацію та заборону на в'їзд для інкасаторів Ощадбанку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА