Інтерфакс-Україна
18:24 03.02.2025

Глави Мексики та США домовилися відтермінувати на місяць запровадження мита на імпорт мексиканських товарів до США

1 хв читати

Лідери Мексики і США дійшли згоди про те, щоб відтермінувати на місяць 25% мита, які планувала запровадити нова американська адміністрація з вівторка, повідомляє CNN.

За даними мовника, президент Мексики Клаудія Шейнбаум і президент США Дональд Трамп домовилися про це в телефонній розмові в понеділок.

У Білому домі вже також підтвердили цю домовленість.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Сумах внаслідок влучання БпЛА в багатоповерхівку попередньо постраждав один мешканець – МВА

ПОВІТРЯНІ СИЛИ: ЗАГРОЗА ЗАСТОСУВАННЯ БАЛІСТИЧНОГО ОЗБРОЄННЯ

Ворожий БпЛА типу "Молнія" влучив у стіну багатоповерхівки в Сумах

У Харкові викрили групу з чотирьох осіб, які організували схему фейкових інвалідностей для ухилення від мобілізації – прокуратура

Через ворожу атаку у двох районах Запоріжжя знеструмлено близько 50 тис. споживачів – ОВА

Сибіга подякував генсеку Ради Європи за керівництво у просуванні Спецтрибуналу щодо агресії РФ

Генштаб ЗСУ: Уражено НПЗ "Афіпський" у Краснодарському краї та низку виробництв безпілотників

Рубіо заявив про введення санкцій проти кубинської державної енергетичної компанії

Зеленський відзначив державними нагородами воїнів Сил безпілотних систем ЗСУ

Норвегія надає понад 9 млн євро на ремонт захисного саркофагу ЧАЕС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА