Інтерфакс-Україна
16:45 01.02.2025

РФ завдала вже 7 авіаударів по Курській області у суботу – Генштаб

1 хв читати
РФ завдала вже 7 авіаударів по Курській області у суботу – Генштаб
Фото: Генштаб ЗСУ

Російські війська завдали сім авіаційних ударів по території Курської області із застосуванням дев’яти керованих бомб в суботу з початку доби станом на 16:00, повідомляється на сторінці Генерального штабу Збройних сил України у Facebook.

"На Курщині українські захисники відбили три атаки загарбників, одне боєзіткнення триває дотепер", - йдеться в зведенні.

Усього від початку доби на фронті відбулося 71 бойове зіткнення. "Наші захисники зупиняють ворога, тримають рубежі та руйнують плани росіян. Разом з тим, окупанти продовжують зосереджувати зусилля на покровському, куп’янському, лиманському напрямках та на Курщині", - повідомили у Генштабі.

Крім Курської області, ворожа авіація завдала удару некерованими ракетами по Зеленому Гаю на лиманському напрямку в Донецькій області.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Тимчасова слідча комісія Ради матиме більше повноважень, ніж тимчасова спецкомісія

Позиція Брюсселя щодо санкцій для РФ незмінна: щоб їх скасувати чи змінити, російські війська мають бути виведені з усієї України

СБУ торік запобігла понад 2,8 тис. кіберінцидентів

Зеленський з Макроном, Стармером і Рютте обговорили координацію зусиль для досягнення миру в Україні

Попередньо, одна людина загинула та ще одна дістала поранень внаслідок масованого обстрілу Херсона

Внаслідок масованого обстрілу в Херсоні частково відсутнє електропостачання

Міноборони кодифікувало вітчизняний індивідуальний набір для розмінування

Росіяни вкрили артилерійським вогнем центральну частину Херсона, поранено чоловіка

Макрон поговорив із Трампом напередодні саміту в Парижі – ЗМІ

В Департаменті соцполітики КМДА спростували заяви про збитки у 60 млн грн на соцпослугах і назвали справу сфабрикованою

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА