Інтерфакс-Україна
14:48 01.02.2025

Сирський повідомив про впровадження нової програми підготовки інструкторів і успішні результати проходження БЗВП на базі бойових підрозділів

3 хв читати
Сирський повідомив про впровадження нової програми підготовки інструкторів і успішні результати проходження БЗВП на базі бойових підрозділів
Фото: https://www.facebook.com/CinCAFofUkraine

(оновлена новина)

Для інструкторів у навчальних центрах, які проводять військову підготовку для новобранців, впроваджується нова і довша програма підготовки, а також є гарні результати проходження новачками БЗВП на базі бойових підрозділів, повідомив головнокомандувач Збройних сил України.

За результатами щомісячної наради з питань підвищення якості підготовки у Збройних силах України, як зазначив головком, проведено аналіз рівня підготовки випускників навчальних центрів, які пройшли довший курс базової загальної військової підготовки - тривалістю 1,5 місяці (замість 30 днів, як було раніше).

“На цьому етапі маємо відгуки з бригад про поліпшення готовності новачків. Будемо і надалі втілювати цю позитивну практику та посилювати її подальшим адаптивним курсом у військових частинах. Водночас залишає бажати кращого рівень психологічної підготовки”, - написав він у Facebook.

Сирський наголосив на потребі посилювати цей напрямок роботи.

“Крім того, впроваджуємо нову програму підготовки інструкторів - зі збільшенням терміну їхньої підготовки з 1 до 2 місяців, посиленням змісту цієї програми та методики навчання інструкторів”, -заявив він.

За словами Сирського, є хороший фідбек про хід і результати проходження базової загальновійськової підготовки (БЗВП) на базі бойових підрозділів.

“Заслухав доповідь командира однієї з механізованих бригад про проходження новачками БЗВП на її тилових полігонах”, - розповів головнокомандувач.

Він зазначив, що проведення курсу БЗВП на фондах бригади дозволяє досягти вищого рівня підготовки особового складу.

“Це дає змогу провести на місці контроль якості; забезпечити посилення навичок роботи з озброєнням і військовою технікою; покращити злагодження колективу та переймання військових традицій військової частини; суттєво зменшити випадки СЗЧ під час підготовки. Тобто йдеться про ще один приклад успішного досвіду, який доцільно втілювати на постійній основі. Будемо це масштабувати”, - наголосив Сирський.

Водночас, він вислухав пропозиції та проблемні питання, які постають у процесі підготовки. Зокрема це стосується укомплектованості груп інструкторів у бригадах та посилення їхньої роботи, залучення їх до навчальних центрів.

“Пропозиції враховані у 5-му виданні програми БЗВП, розробленому за участі мого заступника полковника Олега Апостола. Він перебуває в тісній взаємодії із командирами на місцях, що дозволяє виявляти помилки, реалізувати варті уваги пропозиції, масштабувати кращі напрацювання бригад та навчальних центрів”, - підкреслив Сирський.

Окремо він відзначив, що серед флагманів у підготовці, традиційно, частини ДШВ. Сирський висловив подяку військовослужбовцям та підрозділам за плідну роботу на цьому напрямку і визначив завдання для подальшого посилення підготовки особового складу.

Як повідомлялося, з 1 листопада 2024 року усі навчальні центри складових ЗСУ перейшли на програму базової військової підготовки терміном навчання 1,5 місяця.

27 грудня 2024 року головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський провів підсумкову річну нараду з питань підготовки військовослужбовців, де відзначив необхідність подовження терміну підготовки військовослужбовців до участі в бойових діях на фронті до двох місяців.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Сумщині внаслідок ворожого обстрілу Юнаківської громади загинув мирний мешканець

На Рівненщині 13 населених пунктів знеструмлені через буревій

Трамп оголосив нові тарифи на імпорт товарів із Малайзії, Казахстану, ПАР, Лаосу та М’янми

Кількість постраждалих у Харкові внаслідок двох ворожих атак зросла до 82, 1 жінка загинула

Мінкультури не надавало жодних дозволів на проведення робіт на залишках палацу Розумовського

Кабмін звернувся до Комісії з добору директора БЕБ з пропозицією повторно подати кандидатури

Зеленський за два тижні проведе спецнараду з українськими послами

У Марганецькій громаді Дніпропетровської області внаслідок атаки FPV-дроном поранено чоловіка — ОВА

Зеленський анонсував цього тижня зустріч з представниками коаліції охочих

Ворог пошкодив обладнання "Сумиобленерго", тривають відновлювальні роботи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА