Інтерфакс-Україна
10:28 23.01.2025

Економіка РФ може витримати війну ще принаймні рік, потрібне посилення санкцій - прем'єр Бельгії

2 хв читати
Економіка РФ може витримати війну ще принаймні рік, потрібне посилення санкцій - прем'єр Бельгії

Прем'єр-міністр Бельгії Александер Де Кроо заявив про необхідність посилення санкцій проти РФ, розширивши їх на скраплений природний газ і добрива.

"У цьому 16-му пакеті, я думаю, газ і СПГ мають відігравати дуже, дуже важливу роль. Я думаю, що добрива ми також маємо розглянути. Ми бачимо, що експорт добрив із Росії фактично збільшився порівняно з (ситуацією до - ІФ-У) війни", - сказав Де Кроо в четвер на "Українському сніданку" в Давосі, організованому Фондом Віктора Пінчука.

При цьому він зазначив, що в досягненні цілей за допомогою санкцій "на нас чекає довгий шлях" і економіка РФ може протриматися в цих умовах щонайменше рік.

"Російська економіка ослаблена, але наш аналіз показує, що російська економіка може витримати війну принаймні ще рік. І в усьому, що ми бачимо, абсолютно очевидно, що у Володимира Путіна є амбіції перегрупуватися, а потім зробити ще одну спробу, можливо, не проти України, а проти іншої країни. Тому ми маємо підтримувати ці санкції", - сказав прем'єр Бельгії.

Він наголосив, що збереження миру і захист від загроз із боку РФ можливі "тільки в тому разі, якщо у вас є надійні санкції, які будуть підтримуватися в майбутньому". "Тому мій аналіз полягає в тому, що ми йдемо на довгострокові санкції і що ми не маємо змінювати тему обговорення", - сказав Де Кроо.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна та Швейцарія підписали Меморандум про взаєморозуміння на CHF30 млн для підтримки МСП

Літак Зеленського очікується у Швейцарії зранку у четвер – авіаресурс

"Укрзалізниця" змінює графік руху: 118 поїздів далекого сполучення курсують за оновленим розкладом з 22 січня

Українська делегація обговорила з однією з найбільших американських інвестиційних компаній BlackRock відновлення України

Гілі: Ми не повинні забувати, хто супротивник, а хто союзник. Наша місія - підтримувати Україну

Голова НАЛУ Шевчук увійшов до складу конкурсної комісії для обрання заступника керівника САП, закликає припинити маніпуляції щодо його обрання

Шмигаль: енергетики розробили низку технічних рішень, які дозволять перейти від екстрених до жорстких, але прогнозованих графіків

Внаслідок ворожих атак по Запоріжжю пошкоджено житлові будинки, поранена одна людина

Трамп відмовився від запровадження тарифів проти європейських партнерів у зв’язку з переговорами щодо Гренландії та Арктики

Українська енергосистема отримає додаткову допомогу від іноземних партнерів, приватних донорів та МЗС України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА