Інтерфакс-Україна
12:26 20.01.2025

СБУ повідомила про підозру ексзаступнику міністра соцполітики, недбалість якого завдала збитків держбюджету на 24 млн грн

1 хв читати

Служба безпеки України повідомила про підозру колишньому заступнику міністра соціальної політики, службова недбалість якого спричинила збитки державному бюджету України на більш ніж 24 млн грн.

"Під час повномасштабного вторгнення цей посадовець уклав з комерційним підприємством несанкціоновану угоду про закупівлю комп'ютерів для центрального апарату міністерства", - повідомляє СБУ в телеграм-каналі в понеділок.

За інформацією української спецслужби, ця угода була підписана на той час заступником міністра всупереч законодавству, оскільки не відповідала цілям і завданням проєкту співробітництва зі Світовим банком, у межах якого мала відбуватися закупівля комп'ютерної техніки. Також рішення не було погоджено з Міністерством цифрової трансформації.

"Висновки судово-економічної експертизи, проведеної в рамках слідчих дій, підтвердили завдання збитків держбюджету України на більш ніж 24 млн грн", - йдеться в повідомленні.

На основі зібраних доказів слідчі СБУ повідомили ексзаступнику міністра про підозру за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України (службова недбалість).

Заходи проводилися за процесуального керівництва Офісу генерального прокурора.

У повідомленні СБУ не зазначено імені фігуранта. Як повідомило агентству джерело в правоохоронних органах, ідеться про Бориса Лебедцова.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Карні заявив у Давосі про необхідність кооперації середніх держав у захисті правил і цінностей від сваволі наддержав

Львівська ОВА оприлюднила результати перевірки за фактом знеструмлення транспорту й лікарень у Львові 7 січня

Трамп анонсував розробку плану щодо власності на Гренландію, який втішить НАТО

У Києві презентували книгу "Острів ГУР. Таємниці. Операції. Війна" про діяльність української воєнної розвідки

Трамп поскаржився, що Україна й РФ почергово виявляються не готові завершити війну

Сили оборони відбили з початку доби 102 ворожі атаки - Генштаб

Україна веде переговори з інвесторами в США щодо проєктів, дотичних до військових технологій - Качка

Водопостачання в Києві відновлено, теплопостачання – не повністю – Шмигаль

Свириденко: Нідерланди надають додаткову допомогу у EUR23 млн на підтримку енергетики України

Угода про процвітання узгоджена на технічному рівні – віцепрем’єр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА