12:35 18.01.2025

Інформація про четвертого загиблого у Києві внаслідок ракетного удару не підтвердилася – військова адміністрація

1 хв читати

Російська ракетна атака забрала життя трьох людей у суботу вранці, інформація про четвертого загиблого не підтвердилася,повідомив начальник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко.

"Загинули троє людей - двоє чоловіків 43-х та 25-ти років, і 41-річна жінка… Інформація про четверту жертву, на щастя, не підтвердилася. Ще троє постраждалих отримали медичну допомогу на місці, але від госпіталізації відмовилися", - написав Ткаченко у Телеграм.

Раніше він повідомляв про чотирьох загиблих та трьох поранених, але мер Києва Віталій Кличко та президент України Володимир Зеленський надалі повідомляли про трьох загиблих.

"Частково зруйновано виробничу будівлю з подальшим загоранням на 3 поверсі, заклад харчування, бізнес центр, торгівельний центр, магазин та 10 автомобілів. Пошкоджено також вхід та вихід станції метро "Лукʼянівська". Зараз на місці працюють всі служби, протягом дня мають повернути водопостачання", - додав Ткаченко.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Кабмін затвердив порядок перевірки на поліграфі іноземних військових

Противник найбільш активний на покровському та новопавлівському напрямках

Київ не дозволить використовувати МАГАТЕ для легітимізації окупації - заява МЗС про черговий зрив Росією ротації місії на ЗАЕС

НАДС розпочало консультації з громадськістю законопроєкту щодо відновлення конкурсів на держслужбу

Гегсет: США не вірять у врегулювання шляхом членства України в НАТО, а гарантії безпеки будуть підкріплені військовою місією, яке не буде місією НАТО

РФ знайде іншу соцмережу для вербування разі заборони Телеграма - ЦПД

Понад 3 тис. 800 акаунтів в TikTok заблоковано тільки з минулого літа - керівник ЦПД

ОП допускає участь Угорщини у відновленні Костелу Св. Миколая, парафія якого скаржаться, що їх не долучають до обговорень

Умєров візьме участь у засіданні Ради НАТО-Україна

Керівник ЦПД: YouTube Shorts просуває російський контент, а через TikTok легко запускається дезінформація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА