Інтерфакс-Україна
20:21 12.01.2025

Зеленський запропонував Кім Чен Ину повернення північнокорейських солдатів в обмін на допомогу з повернення українських військовополонених із РФ

1 хв читати
Зеленський запропонував Кім Чен Ину повернення північнокорейських солдатів в обмін на допомогу з повернення українських військовополонених із РФ

Президент України Володимир Зеленський запропонував північнокорейському лідеру Кім Чен Ину повернути захоплених у полон солдатів із Північної Кореї в обмін на його сприяння щодо повернення українських військовополонених із Росії.

"Україна готова передавати Кім Чен Ину його людей, якщо він може організувати їх обмін на наших воїнів, які перебувають у полоні в Росії", - написав він у телеграм.

Президент наголосив, що окрім перших захоплених у полон солдатів із Північної Кореї, безумовно, будуть й інші. "Це питання часу, коли нашим хлопцям вдасться захопити ще. І ні в кого у світі не має залишитися сумнівів, що російська армія залежить від військової допомоги КНДР", - зазначив він.

Тим часом, за словами президента, для тих солдатів із Північної Кореї, які не захочуть повертатися, можуть бути й інші шляхи. Зокрема, ті з корейців, хто виявить бажання наближати мир через поширення корейської правди про цю війну, отримають таку можливість.

Зеленський додав, що "Путін почав три роки тому з ультиматумів НАТО і намагання переписати історію, а тепер він не може без такої військової допомоги від Пхеньяна".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угорщина заблокувала заяву ЄС з оцінкою прогресу інтеграції України – ЗМІ

17 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Експорт російської нафти впав до найнижчого за три роки рівня – ЗМІ

ВМС Швеції зафіксувало озброєних військовослужбовців на борту суден тіньового флоту РФ

Мерц допустив пряму військову протидію європейського контингенту в Україні у випадку вторгнення РФ - ЗМІ

Законопроєкт про санкції за купівлю та сприяння імпорту російської нафти внесли на розгляд Сенату США – Стефанішина

Стармер розпорядився провести термінову перевірку іноземного втручання у британську політику- ЗМІ

Трамп підписав указ, який ще більше обмежує в'їзд іноземців на територію США

Двох цивільних поранено внаслідок удару російського БпЛА в Запоріжжі – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 255 ворожих атак - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА