Інтерфакс-Україна
15:38 10.01.2025

Президент КШЕ пропонує викупити Києво-Могилянську академію в МОН

1 хв читати

Президент університету "Київська школа економіки" (КШЕ, KSE) Тимофій Милованов запропонував, щоб KSE за акумульовані в населення гроші викупила Національний університет "Києво-Могилянська академія" у Міністерства освіти.

"Колись KSE була частиною Могилянки. Це було давно, тоді Могилянка була ще та. А тепер кажуть: "Могилянка вже не та"... Я пропоную, щоб KSE купила Могилянку в МОН. Для МОН Могилянка збиткова, а KSE зможе і більш ефективно, як приватний освітній фонд, керувати Могилянкою, та й збитки в держави зменшаться. Win win, як то кажуть, усі виграють", - написав він у фейсбуці.

На його думку, приватні університети більш успішні "через свою можливість рухатися і діяти швидко й ефективно".

"Кошти на купівлю Могилянки можна зібрати народним збором, щоб убезпечити від впливу бізнесу і олігархів, а також Сороса! Якщо українці збирають на військові супутники, то ми точно зможемо зібрати на Могилянку, найісторічниший університет України, який облаштовувався ще коштом Мазепи в часи, коли розвивалася Софія Київська і становилася Русь", - написав він.

У коментарях до допису він пообіцяв відкрити банку в понеділок і оцінив Києво-Могилянську академію в $10-50 млн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 120 ворожих атак - Генштаб

Американська розвідка спростувала заяви РФ про "атаку" України на резиденцію Путіна - ЗМІ

РФ атакувала дронами енергетичну інфраструктуру Одещини напередодні Нового року — ОВА

До 8,6 тис. грн підвищилася мінімальна зарплата в Україні із 1 січня

Зеленський призначив Олексія Семенюка головою НКЦПФР - указ

Зеленський: підписи під слабкими угодами тільки підживлюють війну, мій підпис стоятиме під сильною угодою

Зеленський: Ми хочемо закінчення війни, але не закінчення України

У 2026 році можливо зупинити Росію, санкції кусають її, але спрацює тільки мертва хватка – Зеленський

КОЛЕКТИВ АГЕНТСТВА "ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА" ВІТАЄ СВОЇХ ПЕРЕДПЛАТНИКІВ, ЧИТАЧІВ І КОЛЕГ ІЗ НОВИМ 2026 РОКОМ!

Новий рік у нас буде попри все, бо ми українці, і в нас буде келих шампанського – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА