22:23 02.01.2025

Путін шукає приводи уникнути прямих переговорів з Україною - Зеленський

1 хв читати
Путін шукає приводи уникнути прямих переговорів з Україною - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський зазначає спроби Володимира Путіна будь-якими способами уникнути з ним прямих переговорів.

"Він чіпляється за будь-який момент, щоб не сісти за переговори зі мною. І в цьому й історія - в принципі він не хоче ніякого діалогу", - сказав Зеленський в ефірі національного телемарафону в четвер.

Він наголосив, що прямі переговори РФ і України будуть програшем РФ, оскільки мета окупації України не була досягнута.

"Переговори з Україною просто Росії - це в принципі програш Росії. Чому переговори? Тому що це ж не ультиматум... Вони не виконали своє завдання, яке їм поставив Путін, тому для них це дійсно не перемога", - сказав Зеленський.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зеленський планує запропонувати РФ прямий обмін територіями, відмовившись від частин Курської області

Укргідрометцентр спростував інформацію про забруднення над Україною та "хмару пилу"

Сучасна вітчизняна польова кухня "Марічка" може нагодувати 250 осіб за один раз

Генштаб ЗСУ: На Курщині відбулось 12 боєзіткнень, вісім з яких тривають дотепер

МЗС України спростувало заяви журналіста Карлсона: відстежується кожна одиниця військової техніки

Корупцію в 2024р. вважали серйозною проблемою 79,4% населення України і 76% представників бізнесу - Info Sapiens

Міноборони ініціює створення полігона для тестування нових технологій розмінування з використанням ШІ

Сину екснардепа Гапочки повідомлено про підозру в колабораціонізмі - Нацполіція

У Золочеві Харківської області з-під завалів врятовано трьох людей, загальна кількість постраждалих зросла до 7 – ДСНС

Суд націоналізував активи екскерівника охорони Януковича вартістю понад 100 млн грн – прокуратура

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА