Інтерфакс-Україна
14:18 24.12.2024

Київ завершив оцифрування документів з архіву БТІ

1 хв читати

Завершено оцифрування всіх документів з архіву Бюро технічної інвентаризації (БТІ) за програмою "Управління об'єктами комунальної власності Києва", повідомила пресслужба Київської міськдержадміністрації.

"Оцифрування документів – це важливий крок для збереження архіву, можливість зробити його мобільним і невразливим. Важливо, що нам вдалося врятувати та відновити ті документи, які перебували у вкрай поганому стані. Відтепер загроза їх втрати минула, і вони будуть доступні стільки, скільки потрібно. Крім того, за досвідом 2022 року, саме цифровізація архівів є гарантією від втрати внаслідок воєнних дій", - наводяться в пресрелізі слова директора департаменту комунальної власності Києва Андрія Гудзя.

Він додав, що оцифрування документації захистить об'єкти нерухомості від рейдерства та незаконного відчуження, а також забезпечить прозорість роботи БТІ, спростить доступ до баз і мінімізує людський фактор впливу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Україні вночі та вранці 16 грудня очікуються сильні тумани

В Одесі та області без світла залишаються понад 430 тис. споживачів з понад 600 тис. відключених після атаки в суботу – Міненерго

Сили оборони продовжують операцію з відновлення контролю над Куп’янськом, росіяни змістилися до центру міста – Трегубов

Опади найближчими днями в Україні не очікуються, лише на Лівобережжі пройде невеликий мокрий сніг

Анонімний благодійник переказав близько 4,1 млн євро на потреби ЗСУ

Розпочався другий раунд перемовин української і американської делегацій - джерело

Рада ЄС в понеділок прийме рішення щодо тіньового флоту РФ та обговорить фінансування України - Каллас

Свириденко: Запроваджуємо по всій країні порайонне оповіщення повітряних тривог

Окупанти за 44 місяці захопили 23% Донецької області, стільки ж лишається під контролем Сил оборони – DeepState

На Одещині світло повернули для 185 тис. абонентів – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА