Інтерфакс-Україна
14:40 20.12.2024

Литва готова розширити співпрацю з Україною щодо підготовки та навчання українських військових - прем'єр

1 хв читати
Литва готова розширити співпрацю з Україною щодо підготовки та навчання українських військових - прем'єр

Литва готова розширити співпрацю з Україною у сфері підготовки та навчання українських військових, заявив прем'єр-міністр Литви Гінтаутас Палуцкас.

"Литва та Україна мають широке поле співпраці. Одним із таких напрямів є оборона. Тут ми говоримо про підготовку і навчання військових до участі в бойових діях. Якщо відповідати на ваше запитання, то Литва готова розширити нашу співпрацю також і в цій царині", - сказав Палуцкас на спільному брифінгу з прем'єр-міністром Денисом Шмигалем у п'ятницю в Києві за підсумками спільного засідання урядів України та Литви, відповідаючи на запитання агентства "Інтерфакс-Україна", чи готова Литва за потреби відправляти в Україну інструкторів для підготовки українських військових.

Як повідомлялося, 13 грудня Міністерство оборони України повідомило, що українські інструктори з базової загальної військової підготовки у 2025 році пройдуть навчання в Литві в межах програми НАТО з удосконалення військової освіти (DEEP).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

"Мадяр" показав вибухові удари по Рязанському НПЗ і меткомбінату в Алчевську

У Слов'янську шестеро постраждалих внаслідок скинутої ворогом авіабомби

РФ продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, пошкоджено інфраструктуру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА