Інтерфакс-Україна
12:54 20.12.2024

Німеччина передала Україні ще одну систему IRIS-T SLM

1 хв читати
Німеччина передала Україні ще одну систему IRIS-T SLM

Німеччина доставила в Україну ще одну вогневу установку зенітної ракетної системи IRIS-T SLM, заявив канцлер Німеччини Олаф Шольц на національному брифінгу після засідання Європейської ради в Брюсселі.

Це вже шоста система IRIS-T SLM, передана Україні. Очікується, що до кінця року українська армія отримає ще дві пускові установки, які обіцяла Німеччина.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

За добу в Запорізькій області  поранені 11 людей, РФ завдала ударів по 47 населених пунктах – ОВА

Окупанти за добу втратили 1230 осіб та 421 од. спецтехніки – Генштаб

Вісім людей загинули внаслідок катастрофи бомбардувальника B-52 на авіабазі Едвардс у США

Вночі у Херсоні внаслідок атак дронів поранено трьох людей, серед них двоє медпрацівників – МВА

Внаслідок обстрілу Балаклії поранено шістьох людей, серед них двоє дітей – працюють рятувальні служби

16 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

ЦГР підписав перші 15 договорів на гуманітарне розмінування агроземель на 186,7 млн грн

Кошта: відкриття переговорів про вступ України до ЄС – історичний крок

Лукашенко перепросив Зеленського за різкі висловлювання та заявив, що не планує військових дій проти України

Бомбардувальник B-52 ВПС США розбився після зльоту з авіабази Едвардс у Каліфорнії – США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА