Інтерфакс-Україна
17:55 19.12.2024

Лідери ЄС закликали до термінового нарощування військової підтримки України

1 хв читати
Лідери ЄС закликали до термінового нарощування військової підтримки України

Лідери Європейського Союзу висловлюються за необхідність терміново наростити військову підтримку Україні, так само як і активізувати роботу з розвитку військово-промислового комплексу країни.

Про це йдеться у висновках Європейської ради в частині, яка стосується України, ухвалених у четвер у Брюсселі.

"Європейська рада розглянула роботу, виконану з надання військової підтримки Україні. Щоб допомогти Україні ефективно захистити себе від російської агресії, Європейська рада закликає до термінового нарощування зусиль, зокрема з постачання систем ППО, боєприпасів і ракет, а також із надання необхідної підготовки та оснащення для українських бригад", - ідеться в документі.

Крім того, лідери ЄС наголосили на важливості активізації роботи з подальшої підтримки та розвитку оборонної промисловості України та поглиблення її співпраці з оборонною промисловістю ЄС. "Європейська рада нагадує про важливість реалізації всіх компонентів ініціативи G7 "Надзвичайні кредити для прискорення доходів України" (Extraordinary Revenue Acceleration Loans for Ukraine ERA), включно з військовим компонентом, і закликає до якнайшвидшої реалізації рішень у рамках Європейського фонду миру. Вона також закликає Раду прискорити роботу зі зміцнення Місії військової допомоги ЄС на підтримку України", - прописано у висновках.

Європейська рада також нагадала, що військову підтримку Україні надаватимуть за умови повного дотримання політики безпеки та оборони визначених держав-членів і з урахуванням інтересів безпеки та оборони всіх держав-членів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Громадянин країни Центральної Азії вперше здався в полон через проєкт "Хочу жить" – ГУР МО

Результати ще двох сесій НМТ розміщено в персональних кабінетах – УЦОЯО

Зеленський закликав партнерів не відкладати внески в PURL до саміту в Анкарі

Новий глава Міноборони Британії: Українські військові розраховують на нашу допомогу, і ми їх не підведемо

Мілітаризація Білорусі набирає обертів: до кінця року запрацює завод "Участок" з обсягом випуску 240 тис. снарядів на рік

Рютте: Наш спільний пріоритет на саміті в Анкарі – посилення боєздатних можливостей

До Drone Deal долучилися вже 27 країн, з них 15 країн НАТО – Зеленський

Україна та Німеччина підписали угоду, яка відкриє шлях до спільної розробки антибалістичної системи ППО, – Пісторіус

"Що потрібно Україні зараз" – Фонд Пінчука проведе YES Dinner Discussion напередодні URC-2026 у Ґданську

У Сумах може відчуватися запах сірки через пожежу на складах після ворожих авіаударів, загрози для населення немає – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА