09:14 15.12.2024

У Києві сніг прибирають понад 200 одиниць спецтехніки та майже 2,5 тис. комунальників

1 хв читати
У Києві сніг прибирають понад 200 одиниць спецтехніки та майже 2,5 тис. комунальників

У Києві для ліквідації наслідків снігопаду та ожеледиці працюють 212 одиниць спеціальної техніки та близько 2,5 тис. комунальників, повідомляють у Київській міській державній адміністрації в неділю вранці.

"Першочергово дорожники очищають від снігу та обробляють протиожеледними засобами головні магістралі, мости, спуски та підйоми. 126 фахівців у складі 23 бригад із ручного прибирання очищають від снігу та обробляють протиожеледними матеріалами підходи до пішохідних переходів, тротуарів, зупинок громадського транспорту", - йдеться в повідомленні.

На прибудинкових територіях сніг прибирають 2474 працівники керуючих компаній.

"У парках і скверах працюють "зеленбудівці". До прибирання снігу та протиожеледної обробки залучено 39 одиниць техніки та 366 працівників", — уточнюється в повідомленні.

Тим часом, згідно з прогнозом Укргідрометцентру, 15 грудня в Києві хмарно з проясненнями, невеликий сніг, на дорогах місцями ожеледиця.

"Просимо водіїв бути максимально обачними на дорогах, дотримуватись безпечної дистанції, а пішоходів – бути обережними та не забувати носити флікери в темний час доби", — наголосили в КМДА.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Військова служба для громадянина під час мобілізації починається у день відправлення до в/ч – Верховний суд

У Харкові ворожий БПЛА вибухнув біля житлової багатоповерхівки, інформації про постраждалих немає - Терехов

Ворожий БПЛА вдарив по Харкову

В мережі поширюються повідомленні про нібито оголошення щодо вербування українців для диверсій

Спецпредставник США Келлог: Шанси України повернути ядерну зброю "між мізерними і нульовими"

Рубіо відмовився від участі у саміті G20 в ПАР

У столичному метро запрацюють другі виходи на станціях "Осокорки" та "Золоті ворота"

СБУ затримала російських агентів, які намагались пустити під укіс вантажний потяг на Одещині

Велика Британія офіційно підтвердила, що скликає засідання групи "Рамштайн" 12 лютого у Брюсселі

В Україні очікується погода без опадів, на дорогах місцями ожеледиця

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА