18:08 06.12.2024

Унаслідок ворожої атаки у Кривому Розі загинув чоловік, попередньо відомо про 13 постраждалих, із них одна дитина - ДСНС

1 хв читати

Унаслідок російського ракетного удару по Кривому Рогу загинула одна людина, повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

"Унаслідок ворожої атаки на Кривий Ріг загинув чоловік. Попередньо відомо про 13 постраждалих, з них одна дитина. Четверо людей госпіталізовані у стані середньої тяжкості до лікарень", - зазначено в повідомленні в телеграм-каналі.

Одна людина поки що не виходить на зв'язок. Рятувальники продовжують обстежувати пошкоджену будівлю.

На місці працюють 40 рятувальників і 10 одиниць техніки.

Раніше голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак повідомив у телеграмі про двох загиблих і вісьмох постраждалих, однак потім зняв текст про загиблих.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Правоохоронці розслідують інцидент із побиттям школярки в Облонському районі столиці

Ще на дев'яти напрямках відбулися бої між ЗСУ та окупантами - Генштаб

Трамп видав указ про розсекречення документів щодо вбивства двох Кеннеді та Мартіна Лютера Кінга-молодшого

Втрати ворога на покровському напрямку за добу становлять майже 400 солдатів - Генштаб

Україна завершує реформу для залучення тих, хто досяг 18-25 років до лав ЗСУ - заступник голови ОП

Понад 20 тис. абонентів залишалися без світла і понад 17 тис. - без тепла в Запоріжжі після атаки РФ

Зеленський привітав нового прем'єра Ірландії з призначенням на посаду

У Пентагоні підтвердили, що указ про зупинення міжнародної підтримки не стосується військової допомоги Україні

Сили оборони відступили з Нововасилівки, село окуповане

Угорщина заявила, що консультуватиметься зі США з питання відновлення санкцій ЄС проти Росії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА