Інтерфакс-Україна
09:49 01.12.2024

Ворог атакував із БПЛА громадський транспорт у Херсоні, є жертви та поранені - ОВА

1 хв читати
Ворог атакував із БПЛА громадський транспорт у Херсоні, є жертви та поранені - ОВА

Російські військові атакували з БПЛА громадський транспорт у Дніпровському районі Херсона, є жертви та поранені, повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

"Жахливий ранок для Херсона. Близько 8:15 російські військові атакували з БПЛА громадський транспорт у Дніпровському районі. На жаль, є загиблі та поранені", - написав він у телеграм-каналі.

За словами Прокудіна, попередньо, черговий терористичний удар ворога забрав життя трьох мирних жителів.

Голова ОВА також зазначив, що ще 7 херсонців дістали поранення. Усіх постраждалих доправили до лікарні. Медики їх дообстежують та надають необхідну допомогу.

ОСТАННЄ

Ворог вразив ударними БпЛА інфраструктуру Кривого Рогу, масштабні відключення електрики та опалення

Кривий Ріг перебуває під масованою атакою ворожих БпЛА на інфраструктуру

Бригадний генерал Усов увійшов до складу комісії конкурсу молодих правників

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

Тимчасовий збій у роботі стаціонарних пунктів моніторингу якості атмосферного повітря стався в Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА