Інтерфакс-Україна
20:53 28.11.2024

Військові та ветерани тепер можуть паркуватися безоплатно в Києві

1 хв читати
Військові та ветерани тепер можуть паркуватися безоплатно в Києві

Військові та ветерани тепер можуть паркуватися безоплатно в Києві, для цього потрібно підтвердити свій статус у застосунку "Київ Цифровий».

"Для наших захисників доступний спеціальний статус із правом на безкоштовне паркування", - ідеться в повідомленні "Київ Цифровий" у телеграмі у четвер.

Як випливає з повідомлення, для реалізації цієї можливості потрібно зайти до профілю, підтвердити статус захисника та обрати "Погодинне паркування", зазначити номер авто та паркінг.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Раді відсутнє опалення, вода та електрика – нардеп

Нідерланди готові розглянути додаткову підтримку Україні на тлі російського терору - Сибіга

Права підозрюваного у підриві "Північних потоків" Кузнєцова суттєво порушуються в Німеччині – омбудсмен

"Євросолідарність" передала ГО "Справа громад" кошти на закупівлю майже півтисячі FPV-дронів на оптоволокні

McDonald's рекомендує перевіряти актуальній статус роботи закладів у період знеструмлень

Україна готова до приватизації чверті "Енергоатому" - Соболєв

Україна закликає Раду керуючих МАГАТЕ відреагувати на атаку РФ та і вирішити питання присутності Росії в Раді - Сибіга

Міненерго призначило Гавву виконувачем обовʼязків глави "Оператора ринку"

Свириденко: станом на зараз наявного продовольства в Україні достатньо

Глава МВС: майже 15 тис. звернень на лінію 112 щодо відсутності тепла та електрики поступило зі столиці і Київщини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА