Інтерфакс-Україна
19:55 26.11.2024

Країни G7 завершують роботу над виділенням Києву $50 млрд з використанням доходів від російських активів - Блінкен

1 хв читати
Країни G7 завершують роботу над виділенням Києву $50 млрд з використанням доходів від російських активів - Блінкен

Країни "Групи семи" перейшли до завершального етапу роботи для виділення Україні $50 млрд з використанням доходів від заморожених російських активів, заявив держсекретар США Ентоні Блінкен у вівторок.

"У рамках нашої підтримки України ми також завершуємо процес виділення $50 млрд, які забезпечені на основі заморожених російських суверенних активів", - сказав Блінкен на пресконференції за підсумками засідання міністрів G7.

Він нагадав, що США нещодавно запровадили нові санкції проти Росії, зокрема проти Газпромбанку.

Блінкен зазначив, що також очікує "подальших подібних дій з боку G7".

У червні учасники саміту G7 в Італії досягли політичної угоди щодо використання доходів від заморожених активів РФ для допомоги Україні. Йшлося про надання Києву кредитів у $50 млрд до кінця цього року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль: Кредит ЄС на EUR90 млрд зміцнює обороноздатність України та є стратегічним кроком для безпеки Європи

Сибіга привітав рішення Євроради: попри сподівання РФ, підтримка з боку Європи не послабшає

ЗСУ: У 2025р зафіксовано більше 6,5 тис випадків застосування росіянами небезпечних хімічних речовин на полі бою

Європейські лідери схвалюють надання кредиту для України

ЦПД: Кремль формує готовність суспільства до продовження війни, незважаючи на нібито "прагнення до миру"

ОК "Північ": ворог двома "Геранями-2" обстріляв житловий масив Новгорода-Сіверського, поранено цивільного

Україна не закриє жодну церкву, йдеться про те, щоб УПЦ відмовилася від афілійованості з РФ – Ковальська

Галущенко і Гринчук опублікували електронні декларації, які подаються при звільненні

Заступниця голови ОП Ковальська: 704 релігійні об’єкти постраждали в результаті агресії РФ

Заступниця голови ОП Ковальська: Планується, що до кінця року до ГКУС приєднаються ще 7 іноземних вишів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА