Інтерфакс-Україна
19:51 25.11.2024

ЦВК визнала Тамілу Ташеву обраним народним депутатом від партії "Голос" після відмови Івана Примаченка від мандата

1 хв читати
ЦВК визнала Тамілу Ташеву обраним народним депутатом від партії "Голос" після відмови Івана Примаченка від мандата

Центральна виборча комісія визнала Тамілу Ташеву обраним народним депутатом України в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі після того, як нардеп від партії "Голос" Іван Примаченко відмовився від мандата.

"Іван Примаченко, який був визнаний обраним народним депутатом на позачергових парламентських виборах 21 липня 2019 року в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі від політичної партії "Голос", подав заяву про відмову від депутатського мандата. ЦВК розглянула документ і визнала Івана Примаченка таким, який не набув депутатського мандата", - повідомляє ЦВК у телеграм-каналі.

Водночас ЦВК визнала Тамілу Ташеву, наступну за черговістю кандидатку, включену до виборчого списку політичної партії "Голос" за №26, обраною народною депутаткою України на зазначених виборах.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог окупував за добу 12,6 кв.км на двох напрямках – DeepState

Петиція про єдиний колір утеплених фасадів житлових будинків у Києві не набрала необхідної для розгляду кількості голосів

Кабмін розподілив понад 100 млн грн на ремонт лікарень на Миколаївщині та Харківщині і будівництво укриттів в Запорізькій області

Кабмін: 1,5 тис. шкіл отримають від ЮНІСЕФ по 420 тис. грн на підготовку до зими та підвищення енергетичної стійкості

Кабмін виділив 147,8 млн грн на допомогу мешканцям села Березина, які постраждали внаслідок вибуху на підприємстві

ППО знешкодила 31 із 51 БпЛА, зафіксовано влучання балістичних ракет та 20 безпілотників на 15 локаціях

Ворог атакував Херсонщину: восьмеро постраждалих, з них дві дитини

Окупанти за добу втратили 1090 особи та 131 од. спецтехніки - Генштаб

Сили оборони уразили ворожий військовий корабель та бурову платформу на нафтогазовому родовищі в Каспійському морі

Уже 8 жертв ворожої атаки в Одесі та 27 постраждалих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА