Інтерфакс-Україна
17:37 22.11.2024

ЗСУ мають намір перейти на систему "бригада-корпус" - джерело

1 хв читати

Збройні сили України планують перейти на систему "бригада-корпус", повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело в Генштабі ЗСУ.

Співрозмовник зазначив, що до кінця листопада буде представлено концепцію реформування ЗСУ.

Як розповів співрозмовник, перехід на систему "корпус-дивізія" поки що неможливий, оскільки це потребує набагато більших людських і фінансових ресурсів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кошта звернувся до Кремля з пропозицією налагодити непублічний канал зв'язку з Путіним

Українські дрони не атакували Брянщину, коли там трапився інцидент з автобусом з дітьми, – Генштаб

Мінветеранів працює над удосконаленням пенсійного забезпечення ветеранів війни та родин загиблих захисників

Складено чотири протоколи про порушення мовного закону одеським театром – мовний омбудсмен

Міноборони: Будуть проведені службові перевірки в усіх ТЦК, їхні функції мають бути перерозподілені

Студент із Черкас отримав 15 років тюрми за коригування ворожих ударів – СБУ

Виробництво зброї за американськими ліцензіями може бути розгорнуте як в Україні, так і в країнах ЄС, – Мерц

У Києві розпочав роботу Центр комунікації підрозділу ГУР "Стугна"

Країни G7 збільшать військовий та фінансовий внесок в Україну та посилять санкційний тиск на РФ – Мерц

G7 та США вироблятимуть ракети далекого радіусу дії "за ліцензією" в Україні – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА