Інтерфакс-Україна
08:35 03.11.2024

Уламки ворожого "шахеда" пошкодили житловий будинок в одному із сіл Чернігівщини

1 хв читати
Уламки ворожого "шахеда" пошкодили житловий будинок в одному із сіл Чернігівщини

Уламки російського "шахеда" пошкодили житловий будинок в одному із сіл Чернігівщини, повідомив голова ОВА В'ячеслав Чаус.

"Атака безпілотників. У селі Чернігівського району уламки "шахеда" влучили у двоповерховий багатоквартирний будинок", - написав він у телеграмі.

Зокрема, пошкоджено вікна та двері, фундамент і покрівлю. Горіла господарська будівля, розташована поруч, пошкоджено автомобілі. Однак люди не постраждали.

Чаус зазначив, що майже 11 год. тривала повітряна тривога в Чернігівській області через запуски ворогом безпілотників.

Також в іншому селі Чернігівського району зафіксовано падіння уламків "шахеда", горіла суха трава.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість загиблих від ворожих обстрілів у Харківській області зросла до трьох у неділю – прокуратура

Імовірне знищення Печенізької дамби не матиме критичного впливу на фронт – 16 армійський корпус ЗСУ

Колишнього міністра оборони і ексрегіонала Кузьмука звільнили з позиції позаштатного радника Командувача Сил ТрО

ВАКС обрав запобіжний захід спільнику народної депутатки, яку підозрюють у хабарі $250 тис.

Найближчі два дні в Україні без істотних опадів, у вівторок на сході та півночі можливий мокрий сніг з дощем

У Харківській області двоє загиблих, 8 постраждалих через ворожі обстріли

Понад 320 тис. заявок подано на 6,5 тис. грн "Зимової підтримки" для вразливих категорій, почалися перші виплати

Зеленський запровадив почесну відзнаку "Громада-рятівник"

Росіяни атакували дронами місто Оріхове, поранено жінку

У Норвегії викрили російську операцію впливу на академічну та експертну спільноту - РПД

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА