Інтерфакс-Україна
09:19 02.11.2024

У Шевченківському районі Києва через уламки БпЛА, попередньо, горить офісна будівля – влада

1 хв читати

Ще один район Києва постраждав від атаки "Шахедів", через падіння уламків безпілотника у Шевченківському районі виникла пожежа в офісній будівлі, повідомив мер Віталій Кличко у суботу вранці.

"Виклик екстрених служб у Шевченківський район столиці. Попередньо - пожежа внаслідок падіння уламків БпЛА", - написав він у телеграм-каналі.

Пізніше він додав: "У Шевченківському районі уламки дрона влучили в офісну будівлю. Попередньо - загоряння на одному з поверхів. Екстрені служби на місці".

Раніше повідомлялося про падіння уламків БПЛА у Солом'янському, Святошинському, Дніпровському районах столиці. Також влада інформувала про двох постраждалих.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українська делегація обговорила з однією з найбільших американських інвестиційних компаній BlackRock відновлення України

Гілі: Ми не повинні забувати, хто супротивник, а хто союзник. Наша місія - підтримувати Україну

Голова НАЛУ Шевчук увійшов до складу конкурсної комісії для обрання заступника керівника САП, закликає припинити маніпуляції щодо його обрання

Шмигаль: енергетики розробили низку технічних рішень, які дозволять перейти від екстрених до жорстких, але прогнозованих графіків

Внаслідок ворожих атак по Запоріжжю пошкоджено житлові будинки, поранена одна людина

Трамп відмовився від запровадження тарифів проти європейських партнерів у зв’язку з переговорами щодо Гренландії та Арктики

Українська енергосистема отримає додаткову допомогу від іноземних партнерів, приватних донорів та МЗС України

У Києві вночі розпочинають відновлення теплопостачання для 3260 будинків - мер

В Ірані повідомили про понад 3 тис. жертв заворушень

Келлог може відвідати Україну найближчими тижнями

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА