Інтерфакс-Україна
16:47 01.11.2024

Повідомлено про підозру колишньому депутату-"регіоналу", який здавав РФ дані про ЗСУ в Сумській області

1 хв читати
Повідомлено про підозру колишньому депутату-"регіоналу", який здавав РФ дані про ЗСУ в Сумській області

Правоохоронці затримали колишнього депутата-"регіонала", який шпигував за військовими в Сумській області, повідомила пресслужба облпрокуратури.

"За процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури повідомлено про підозру 48-річному жителю м. Шостка Сумської області у вчиненні державної зради", - йдеться в повідомленні облпрокуратури в телеграмі у п'ятницю.

Колишній депутат Шосткинської міськради від забороненої "Партії регіонів" для виконання завдання співробітника спецслужби Росії у власному авто об'їжджав місцевість і фіксував локації та напрямок переміщення українських військових, котрі боронять прикордоння Сумщини.

Використовуючи псевдонім "Афанасій", колишній депутат за допомогою одного з месенджерів надсилав отримані дані кадровому співробітникові управління ФСБ у Брянській області.

Наразі він під вартою без права на заставу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог просунувся поблизу села Лозова а також неподалік Степногірська та в ньому самому - DeepState

Ворог вразив ударними БпЛА інфраструктуру Кривого Рогу, масштабні відключення електрики та опалення

Кривий Ріг перебуває під масованою атакою ворожих БпЛА на інфраструктуру

Бригадний генерал Усов увійшов до складу комісії конкурсу молодих правників

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА