06:54 27.10.2024

Флот РФ не тримає ракетоносії в Чорному та Азовському морях

1 хв читати
Флот РФ не тримає ракетоносії в Чорному та Азовському морях

За даними Військово-морських сил ЗС України на ранок неділі, 27 жовтня, росіяни не виводили військових кораблів і ракетоносіїв в акваторію Чорного та Азовського морів.

"Станом на 06:00 27.10.2024 у Чорному морі ворожі кораблі відсутні; в Азовському морі ворожі кораблі відсутні; у Середземному морі 2 ворожі кораблі, з яких 2 є носіями крилатих ракет "Калібр" загальним залпом до 24 ракет", - зазначається у зведенні.

Крім того, за добу в інтересах РФ прохід Керченською протокою здійснили: у Чорне море - 5 суден, із них 4 продовжили рух у напрямку протоки Босфор; в Азовське море - 7 суден, із них 3 рухалися з протоки Босфор.

 

 

 

ОСТАННЄ

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

Ламмі обговорив з Рубіо і Сибігою перспективи мирного процесу в Україні

У Женеві представили план припинення вогню в Україні

Сікорський провів розмову з Келлогом стосовно переговорів у Саудівській Аравії

Демонтаж комуністичної та радянської символіки у київському метро залишилось провести на трьох станціях - КМДА

Фінляндія оголосила про виділення Україні 16 млн євро на гуманітарну допомогу

Результати зустрічі в Саудівській Аравії стануть ключовими для відновлення військової допомоги США Україні – Рубіо

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА