Інтерфакс-Україна
00:44 26.10.2024

Дві жінки загинули внаслідок ворожої атаки в Дніпрі

1 хв читати
Дві жінки загинули внаслідок ворожої атаки в Дніпрі

Дві жінки загинули внаслідок ворожої атаки в Дніпрі в п'ятницю пізно ввечері, повідомив голова ОВА Сергій Лисак.

«На жаль, ворожа атака обірвала життя двох жінок», - написав він у телеграмі.

За словами Лисака, уже постраждалих 10. Поранення також отримав 17-річний підліток, якого госпіталізовано в стані середньої тяжкості.

Як повідомлялося, у Дніпрі внаслідок ракетної атаки росіян кількість постраждалих зросла до 9, серед них 8-річна дитина, ще одна людина може бути під завалами, повідомив голова ОВА Сергій Лисак.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Американська DFC оголосила про запуск Американсько-Українського інвестфонду відбудови

Сенатори США закликали Трампа віддати Україні 5 млрд доларів заморожених активів РФ

Паламар "Калина" звернувся до прем'єр-міністерки з вимогою вирішити питання щодо виплат за знищену або захоплену російську техніку нацгвардійцям

Мексика продовжить підтримувати дипломатичні ініціативи України для досягнення миру — Стефанчук

Шмигаль обговорив з новим міністром оборони Чехії розвиток безпекової співпраці

Глава ОВА просить одеситів зберігати витримку

Сенат США затвердив оборонний бюджет на 2026 рік, $400 млн передбачені для України – Стефанішина

США та Європа пропонують багаторівневі гарантії безпеки для України після війни

Держприкордонслужба: На Одещині рух до окремих пунктів пропуску через державний кордон з Молдовою обмежено через атаку РФ

Паліса: Проінформували представників посольств партнерів про ситуацію на фронті, стан енергетики та потреби Сил оборони

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА