Інтерфакс-Україна
10:41 20.10.2024

Бійці Нацгвардії відбили спробу росіян захопити переправу через річку Оскіл

1 хв читати

Бійці Нацгвардії України відбили спробу росіян захопити переправу через річку Оскіл, що дозволило б окупантам розширити наступ на Куп'янському напрямку, повідомляє НГУ.

"Росіяни намагалися захопити переправу через річку Оскіл і розширювати свій наступ на лівому березі", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що ривок бронетехніки з піхотою в тому напрямку було відбито зусиллями батальйону ударних БПЛА "Ахіллес" спільно з гвардійцями бригади "Буревій" та прикордонниками бригади "Помста", а також десантниками 77-ї ОАеМБр.

"Загалом було знищено 8 БМП та 3 танки, уражено 6 БМП. Ліквідовано 21 окупанта, ще 26 поранено", - зазначили в Нацгвардії.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фінансова підтримка з боку Канади включає гарантії для МФІ і відстрочення платежів за боргом України

"Київтеплоенерго" розгорнуло мобільні пересувні котельні для обігріву київських лікарень - КМДА

Ворожий БпЛА спричинив пожежу в житловому будинку в Одесі - ОВА

Зеленський анонсував наступну розмову з партнерами після переговорів з Трампом

Сили оборони відбили з початку доби 117 ворожих атак - Генштаб

Генштаб спростував інформацію про захоплення ворогом Гуляйполя й Мирнограда і половини Костянтинівки

Волонтери УЧХ працювали на п’яти локаціях у Києві після ракетно-дронової атаки РФ

Зеленський обговорив із європейськими лідерами ключові документи, які будуть обговорюватися з Трампом

Гуляйполе й Мирноград не перебувають під контролем росіян - ЦПД

Співрозмовники Зеленського узгодили, що ключовим питанням є конкретні і чіткі гарантії безпеки для України – Туск

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА