Інтерфакс-Україна
20:57 19.10.2024

Україна і Німеччина підписали угоду про посилення української ППО

1 хв читати
Україна і Німеччина підписали угоду про посилення української ППО

Україна і Німеччина під час засідання міністрів оборони країн "Великої сімки" підписали угоду щодо негайних дій з посилення системи протиповітряної оборони України, повідомив міністр оборони України Рустем Умєров.

"Угода передбачає домовленості, згідно з якими країни-підписанти робитимуть внески у спільні проєкти або фінансуватимуть власні проєкти, спрямовані на зміцнення спроможностей ППО Збройних сил України", - написав Умєров у фейсбуці.

Він зазначив, що до проєкту, крім України, приєднаються ще п'ять країн-підписантів: Німеччина, Бельгія, Норвегія, Нідерланди та Данія.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На пункті пропуску "Краківець" прикордонники виявили незадекларовану коштовну техніку на понад 1 млн грн – ДПСУ

Франція та Італія виступили проти ініціативи ЄС готувати торговельні угоди англійською мовою – ЗМІ

Литва, Польща та Франція готуються до навчань поблизу Сувальського коридору – ЗМІ

У Ірпені 47-річного чоловіка затримали за стрілянину в бік перехожих – поліція

Сили оборони відбили з початку доби 179 ворожих атак – Генштаб

Стармер повідомив Рютте про підготовку плану оборонних інвестицій до саміту НАТО в Анкарі – ЗМІ

Зеленський очікує від перемовин у Європі рішень щодо далекобійності, ППО та санкцій проти РФ

Зеленський: Без України Європі може бути надзвичайно складно протистояти безпековим викликам з боку РФ

Шведські винищувачі піднімалися для перехоплення російських літаків у Балтійському морі – ЗС Швеції

Зеленський і Трамп можуть одночасно взяти участь у робочій зустрічі саміту G7 у Франції – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА