Інтерфакс-Україна
20:10 17.10.2024

Глава МЗС Ізраїлю підтвердив ліквідацію глави політбюро ХАМАСу Сінвара

1 хв читати
Глава МЗС Ізраїлю підтвердив ліквідацію глави політбюро ХАМАСу Сінвара

Ізраїльські військові ліквідували главу політбюро ХАМАСу Ях'ю Сінвара, повідомив у четвер глава МЗС Ізраїлю Ісраель Кац.

"Сінвара, відповідального за вбивства і звірства, що сталися 7 жовтня (2023 року), ліквідували сьогодні ізраїльські військові", - наводить видання The Jerusalem Post слова Каца.

За словами глави МЗС Ізраїлю, "вбивство Сінвара створює можливості для негайного звільнення заручників (у Газі - ІФ) і може привести до нової реальності в Секторі Гази - без ХАМАСу і без іранського контролю".

Міністр також додав, що, на його думку, ліквідація Сінвара - це "велике військове і моральне досягнення для Ізраїлю і всього вільного світу, що протистоїть злу осі екстремістського ісламу, очолюваної Іраном".

Раніше низка ізраїльських ЗМІ з посиланням на джерела писала про ймовірну загибель Сінвара внаслідок удару Армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) по будівлі в Секторі Гази.

Сінвар став наступником Ісмаїла Ханії, який загинув у липні в Тегерані. Іранська сторона поклала на Ізраїль відповідальність за загибель Ханії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Енергоатом" вивів у плановий ремонт два атомні енергоблоки – ексміністерка енергетики

Людина загинула на Херсонщині через російський обстріл – ОВА

На Київщині 6 населених пунктів лишились без тепло- та газопостачання через обстріл – ОВА

Уряд скасував вимогу до "Нафтогазу", "Укрзалізниці" та "Укроборонпрому" імпортувати не менше 50% е/е для власних потреб

Сирський відвідав підрозділи в Південній операційній зоні

Четверо дорослих і 11-річний хлопчик постраждали через удари БпЛА в Харківській області

УЧХ працював на Київщині після повітряної атаки РФ

Внаслідок масованої атаки РФ в суботу у частині регіонів запроваджено графіки відключень з 8:00 до кінця доби – "Укренерго"

Зеленський про нічний обстріл: У Європі потрібно розвинути виробництва протибалістичних ракет

ППО України збила 460 з 498 повітряних цілей РФ, зафіксовано влучання 6 ракет та 28 ударних БпЛА на 11 локаціях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА