Генштаб ЗСУ: На 16:00 зафіксовано 96 бойових зіткнень, 30 з них - на курахівському, 14 - на покровському напрямку
На всій лінії фронту від початку доби й станом на 16:00 зафіксовано 96 бойових зіткнень, найактивніші бойові дії відбуваються на курахівському напрямку, де на цю годину російські війська здійснили 30 атак, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.
"Від початку доби вже відбулося 96 бойових зіткнень. Найбільше боїв зафіксовано на курахівському напрямку", - ідеться у зведенні Генштабу, оприлюдненому в телеграм-каналі у вівторок.
Уточнюється, що на курахівському напрямку загарбники атакували 30 разів у бік Кремінної Балки, Новодмитрівки, Цукуриного, Новоселидівки, Георгіївки, Костянтинівки, Антонівки та Катеринівки. 16 спроб окупантів просунутися вже відбито.
На покровському напрямку від початку доби окупанти здійснили 14 спроб потіснити ЗСУ із займаних позицій у районах Новотроїцького, Миролюбівки, Променя, Красного Яру, Селидового та Крутого Яру. "Сили оборони стримують натиск і відбили 11 атак противника, три боєзіткнення ще тривають. Водночас авіація противника бомбардувала населений пункт Суха Балка, скинувши три керовані бомби", - зазначено у зведенні.
Генштаб повідомляє, що на торецькому напрямку відбулося сім ворожих атак у районі Торецька, Дачного та Щербинівки. "Українські воїни зупинили їх усі. В основному агресор концентрує свої зусилля на Торецьку, активно застосовуючи бомбардувальну авіацію", - зазначає Генштаб.
Повідомляється, що за підтримки штурмової авіації на лиманському напрямку окупанти провели 13 атак поблизу Греківки, Макіївки, Невського, Зарічного й Торського. Дев'ять боїв завершилися, ще чотири - тривають.
На краматорському напрямку підрозділи Сил оборони відбили дві атаки російських загарбників поблизу Калинівки та Предтечиного.
"На харківському напрямку противник безрезультатно штурмував позиції наших підрозділів у районі Вовчанська та Стариці. На куп'янському напрямку ворог 18 разів атакував позиції наших підрозділів у районі Кучерівки, Новоосиново, Грушівки, Піщаного, Глушківки, Лозової, Кругляківки та Вишневого. 11 боєзіткнень досі тривають. Українські воїни продовжують стійко тримати оборону", - інформує Генштаб.
Генштаб також повідомив, що на времівському напрямку відбулося одне бойове зіткнення поблизу Роздольного. На оріхівському напрямку окупаційні війська безуспішно атакували поблизу Малої Токмачки. Один раз ворог штурмував позиції ЗСУ на придніпровському напрямку.