Інтерфакс-Україна
19:20 14.10.2024

Зеленський представить План перемоги на засіданні Європейської ради - Боррель

1 хв читати
Зеленський представить План перемоги на засіданні Європейської ради - Боррель

Високий представник Європейського Союзу Жозеп Боррель анонсував презентацію президентом України Володимиром Зеленським його Плану перемоги на засіданні Європейської ради.

Про це Боррель повідомив у понеділок у Люксембурзі на пресконференції, що відбулася після завершення засідання Ради ЄС з питань закордонних справ.

Чергове засідання Європейської ради на рівні глав держав і урядів заплановано на 17-18 жовтня.

"Ми розпочали наше засідання з українським міністром закордонних справ Сибігою, який поінформував нас про ситуацію на полі бою. Міністр прокоментував деякі елементи Плану перемоги, який президент Зеленський представить на наступному засіданні Європейської ради. Ми обговорили, як просувати Формулу миру", - сказав Боррель.

За його словами, "є стратегічна логіка у зміцненні" України в політичний і військовий спосіб. "Ми говорили про Формулу миру, про військову підтримку, тому що ми вважаємо, що мир не можна плутати з капітуляцією", - деталізував високий представник ЄС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Україна залишається повністю відданою досягненню миру - заява делегацій США та України

Стармер обговорив з Трампом можливості досягнення миру в Україні – ЗМІ

Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

Рютте: Деякі країни, якщо буде потрібно, готові взяти участь у військових діях в Україні у випадку повторної агресії РФ - ЗМІ

Росія Путіна не відрізняється від ІДІЛ чи "Хамас" – Сибіга про депортацію цивільних в РФ

Умєров повідомив про зустріч з американською стороною сьогодні

У Румунії відкриють другий за величиною логістичний хаб для допомоги Україні - ЗМІ

Сибіга доручив дипломатам оперативно і принципово реагувати на випадки ганебного ставлення до українців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА