Інтерфакс-Україна
00:33 22.09.2024

Більше половини боїв відбулося на Покровському, Лиманському та Курахівському напрямках

2 хв читати
Більше половини боїв відбулося на Покровському, Лиманському та Курахівському напрямках

У суботу відбулося 125 бойових зіткнень, більше половини з них на Покровському (25 атак), Лиманському (23 атаки) і Курахівському (20 боїв) напрямках, ідеться у зведенні Генштабу Збройних сил України станом на 22:00 суботи.

«Російські загарбники завдали по території України два ракетні удари, 63 авіаудари, скинувши 86 керованих авіаційних бомб. Крім цього, залучили для ураження понад 650 дронів-камікадзе та здійснили майже 3400 обстрілів по позиціях наших військ і населених пунктах», - ідеться в повідомленні ГШ ЗСУ в Телеграм.

На Покровському напрямку відбулося 25 бойових зіткнень поблизу Новоторецька, Селидового, Новогродівки, Красного Яру, Воздвиженки, Михайлівки та Маринівки, відбито 24 штурми, триває бій біля Селидового.

На Лиманському напрямку російські загарбники 23 рази штурмували поблизу Дружелюбівки, Чернещини, Греківки, Невського, Макіївки, Білогорівки та Новосадового, чотири бойові зіткнення ще тривають.

На Курахівському напрямку налічується 20 бойових зіткнень, у районах Желанного Другого, Цукуриного, Георгіївки, Костянтинівки, Катеринівки та Гірника, 13 бойових зіткнень завершено, ще сім - тривають.

На Торецькому напрямку відбулося 11 штурмових дій за підтримки авіації в районі Торецька, Щербинівки та Нелипівки, сім атак агресора відбито, чотири ще не завершилися.

На Краматорському напрямку ворог за підтримки авіації 9 разів штурмував поблизу Калинівки, Травневого, Андріївки та Білої гори, сім атак зупинено, ще два бойові зіткнення тривають.

На Куп'янському напрямку агресор проводив сім наступальних дій біля Синьківки, Степової Новоселівки, Кругляківки, Котлярівки, Стельмахівки та Лозової, п'ять ворожих атак відбито, ще два бойові зіткнення тривають.

На Времівському напрямку противник п'ять разів атакував поблизу Вугледара, Катеринівки та Водяного, триває одна атака окупантів.

На Оріхівському напрямку війська загарбників чотири рази штурмували поблизу Роботиного, Новоандріївки та Новоданилівки, одне бойове зіткнення ще триває.

Поодинокі бойові дії відмічено на Харківському напрямку в районі Вовчанська і на Сіверському напрямку в районі Виїмки.

Триває операція в Курській області, авіація ворога продовжує завдавати ударів керованими авіаційними бомбами по населених пунктах.

На інших напрямках - без особливих змін.

Сьогодні варто відзначити воїнів 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади, 35-ї окремої бригади морської піхоти ім. Контр-адмірала Михайла Михайловича. Контр-адмірала Михайла Остроградського, 425-го окремого штурмового батальйону «Скеля» та 25-ї окремої повітряно-десантної Січеславської бригади, які ефективно знищують ворога, завдаючи йому вагомих втрат у живій силі та техніці.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський-Путіну: Україна не дозволить контролювати потенційні президентські вибори в країні

Цивільний постраждав внаслідок удару російського дрону по автівці в Харківській області

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії, Трамп пояснив причину

На фронті більше 140 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії

Ситуація в енергосистемі України через удари перебуває в найгіршому стані як мінімум з вересня 2024р – МАГАТЕ

Зустріч з американськими та європейськими партнерами в США завершена, домовилися про подальші кроки - Умєров

Україна і Китай обговорили посилення торговельно-економічної співпраці

Регулятори Греції, Болгарії, Румунії, Молдови схвалили 2 нових маршрути постачання газу в Україну

Свириденко пообіцяла повне ресурсне забезпечення Одещини після обстрілу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА