Інтерфакс-Україна
13:44 14.09.2024

Укргідрометцентр попереджає про грози та значні дощі в неділю в низці областей

1 хв читати
Укргідрометцентр попереджає про грози та значні дощі в неділю в низці областей

Укргідрометцентр попереджає про грози в неділю, 15 вересня, у західних, Вінницькій, Одеській та Житомирській областях; а також про грози у Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Львівській областях, вдень і в Одеській.

"15 вересня у західних, Вінницькій, Одеській та Житомирській областях грози; на Вінниччині, Хмельниччині, Тернопільщині, Львівщині, вдень та на Одещині значні дощі; на Лівобережжі пориви вітру 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий)", - ідеться в попередженні Укргідрометцентру про небезпечні метеорологічні явища в Україні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Четверо цивільниїх постраждали через ворожий авіаудар по Куп’янську, під завалами можуть бути ще троє - Синєгубов

Зеленський присвоїв пілоту F-16 Павлу Іванову звання Герой України посмертно

У Києві рятувальники продовжують роботи на місці нічної атаки РФ

Шмигаль привітав єврейську громаду з початком Песаха

У Тегерані заявляють, що домовилися зі США продовжити наступного тижня переговори щодо атому

Ворожий дрон атакував автомобіль волонтерів на Херсонщині: одна людина загинула, ще двоє – поранені

Плани з демонтажу зруйнованого реактора ЧАЕС доведеться відкласти через пошкодження арки НБК ворожим дроном - глава Міндовкілля

Сибіга поінформував генсека ОБСЄ про порушення Росією енергетичного перемир'я

Глава Міндовкілля анонсувала відкриття ще однієї сонячної електростанції в Чорнобилі влітку

В Ужгороді відкрився McDonald’s з цілодобовим McDrive

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА