11:48 11.09.2024

Прем'єр Хорватії прибув в Україну

1 хв читати
Прем'єр Хорватії прибув в Україну

Прем'єр-міністр Хорватії Андрей Пленкович у середу вранці прибув з візитом в Україну, повідомляють хорватські ЗМІ.

За інформацією HRT Vijesti, у Києві Пленкович зустрінеться з президентом України Володимиром Зеленським, прем'єр-міністром Денисом Шмигалем, головою Верховної Ради Русланом Стефанчуком та іншими українськими офіційними особами.

Разом з Пленковичем в Україну прибули міністр науки і освіти Хорватії Радован Фукс, міністр юстиції та цифрової трансформації Дамір Хабіян і міністр закордонних і європейських справ Гордан Грлич-Радман.

Разом зі своєю делегацією прем'єр-міністр Хорватії візьме участь у саміті Кримської платформи.

Раніше президент України Володимир Зеленський повідомив, що саміт Кримської платформи відбудеться в середу, 11 вересня.

ОСТАННЄ

У проєкті угоди з США немає $350 млрд боргу, ми не боржники – Зеленський

Близько половини бойових зіткнень відбувається на покровському напрямку

Країни N8 позитивно дивляться на миротворчий контингент - Зеленський

Унаслідок атаки БпЛА загинула журналістка Тетяна Кулик та хірург Павло Іванчов

Коаліція з розмінування уже зібрала EUR51 млн із EUR130 млн, запланованих на 2025р – Міноборони України

Зеленський повідомив, що узгоджує деталі візиту до США

Договір з США про спільний Інвестфонд потребуватиме ратифікації в Раді – Зеленський

В угоді про копалини - один із пунктів про гарантії безпеки, вона має бути підписана міністрами – Зеленський

Єрмак обговорив з радником прем’єр-міністра Великої Британії продовження підтримки України

МВФ погодився на створення двох спеціалізованих адмінсудів - окружного і апеляційного, замість Вищого адмінсуду - нардеп

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА