Інтерфакс-Україна
17:08 10.09.2024

Суд засудив до 15 років в'язниці агента ФСБ, який діяв у Запоріжжі - СБУ

1 хв читати
Суд засудив до 15 років в'язниці агента ФСБ, який діяв у Запоріжжі - СБУ

Служба безпеки викрила агента ФСБ, який діяв у Запоріжжі й допомагав окупантам підготувати нові серії ракетно-дронових ударів по прифронтовій території регіону.

"Як встановило розслідування, ворожим поплічником виявився мешканець одного з прифронтових селищ регіону, який був дистанційно завербований фсб через блогера Юрія Подоляку. Для збирання розвідданих агент об'їжджав місцевість, де приховано фіксував локації підрозділів ЗСУ, а отримані відомості передавав Подоляці, який потім "звітував" фсб", - ідеться в повідомленні в телеграм-каналі у вівторок.

Зазначено, що під прицілом ворога були місця найбільшого зосередження особового складу та військової техніки Сил оборони, які залучені до бойових операцій на південному фронті.

Крім того, агент намагався встановити й передати агресору локації опорних пунктів й укріпрайонів українських військ поблизу передової.

Під час обшуку в затриманого вилучено комп'ютерну техніку й мобільний телефон, які він використовував у злочинній діяльності.

Працівники СБУ задокументували його розвідувальну активність і затримали під час виконання ним ворожого завдання у квітні 2022 року.

На підставі зібраних Службою безпеки доказів російського агента визнано винним за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану). За матеріалами Служби безпеки суд засудив його до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна, а саме квартири в обласному центрі й автомобіля.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський на шляху до Трампа в США зупиниться в Канаді для розмови з Карні та лідерами Європи

УДО стверджує, що діяло відповідно до чинного законодавства щодо працівників НАБУ

Кабмін зняв заборону на добровільні маркетингові послуги аптекам

У Києві та області без світла залишаються понад 0,5 млн споживачів – глава Міненерго

Система "е-ТТН" відтепер доступна в Україні – заступник міністра

РФ дронами атакувала газовидобуток та одну з ТЕЦ "Нафтогазу" - Корецький

В Києві через атаку ворога пошкоджено більше 10 житлових багатоповерхівок, в Дніпровському районі провадиться демонтаж аварійних конструкцій - ДСНС

Через атаку ворога пошкоджено одну з адмінбудівель Міносвіти у Києві – заступник міністра

Внаслідок атаки російського БпЛА у Станіславі на Херсонщині загинула літня жінка - прокуратура

Нєбитов: Цього року поліція зафіксувала майже 1000 спроб незаконного продажу зброї

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА