Інтерфакс-Україна
11:15 09.09.2024

На Львівщині автобус із військовими потрапив у ДТП, є загиблий і поранені

1 хв читати

Минулої ночі у Львівській області сталася аварія за участю вантажівки та автобуса з військовими, водій загинув, дев'ятьох пасажирів доправили до лікарні, повідомила поліція Львівської області.

"Дорожньо-транспортна пригода сталась 9 вересня близько третьої години ночі на автодорозі Київ-Чоп у межах села Дороговиж Стрийського району", - ідеться в повідомленні поліції у фейсбуці в понеділок.

Як попередньо встановили правоохоронці, водій пасажирського автобуса Mercedes скоїв зіткнення з автопоїздом Renault, який стояв на проїжджій частині дороги. Унаслідок зіткнення водій автобуса отримав тілесні ушкодження, від яких помер на місці події. "Дев'ятеро пасажирів автобуса - жителі Києва, Чернігова, Закарпаття й Тернопільської області віком від 25 до 43 років - були доставлені в лікарню. Медики уточнюють їхні діагнози", - зазначено в повідомленні поліції.

Водночас депутат Львівської міськради Ігор Зінкевич повідомив, що на трасі Львів-Стрий у населеному пункті Дроговиж сталася ДТП за участю автобуса й фури. "За попередньою інформацією, в автобусі загинув один військовий", - написав Зінкевич.

Поліцейські встановлюють обставини події.

ОСТАННЄ

Сили оборони півдня підтвердили відхід з села Нововасилівське Запорізької області

Ворог пошкодив важливий енергооб'єкт у Ніжинському районі, знеструмлена значна частина області - Чернігівобленерго

Жителька Херсона загинула вранці під час обстрілу у власному домі – прокуратура

Похолодання в неділю в Україні зміниться потеплінням у понеділок, скрізь очікуються невеликі опади

Понад 600 тис. українців подали заявки на 1 тис. грн "Зимової підтримки" за перші години - Свириденко

Акція протесту проти корупції в Києві на Майдані зібрала менше 30 учасників

Ніхто з вчителів не буде звільнений при збільшенні навантаження і переукладанні строкових договорів - Бабак

Сьомою загиблою внаслідок атаки РФ на Київ стала удова першого загиблого ліквідатора аварії на ЧАЕС у 1986 році

Атаки на Дніпропетровську область забрали життя одного мирного мешканця, ще один постраждав – МВС

Трамп: 25 тис солдатів загинуло в російсько-українській війні за місяць, я сподіваюся скоро її зупинити

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА