Інтерфакс-Україна
13:53 04.09.2024

Рада відправила у відставку міністра захисту довкілля Стрільця

1 хв читати
Рада відправила у відставку міністра захисту довкілля Стрільця

Верховна Рада відправила у відставку міністра захисту довкілля та природних ресурсів Руслана Стрільця.

Як випливає з прямої трансляції пленарного засідання Верховної Ради, яку веде в соціальній мережі "Тік-Ток" народний депутат Олексій Гончаренко (фракція "Європейська солідарність"), за звільнення Стрільця проголосували 244 народні депутати.

Як повідомлялося, Стрільця було призначено заступником міністра захисту довкілля та природних ресурсів України з цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації 2 липня 2020 року, із 3 листопада 2021 року виконував обов'язки міністра, із 14 квітня 2022 року його було призначено міністром.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський і Трамп можуть одночасно взяти участь у робочій зустрічі саміту G7 у Франції – ЗМІ

ДПСУ повідомила про відновлення пропускних операцій на пункті "Паланка-Маяки-Удобне"

Трамп анонсував підписання угоди з Іраном та відкриття Ормузької протоки на неділю

Міністр Федоров про накопичувальну відстрочку для військових: від пів року і більше залежно від тривалості служби

Підключення ЗАЕС до мережі відновлене після триденного блекаута – МАГАТЕ

Пропускні операції на пункті пропуску "Паланка-Маяки-Удобне" призупинені – Держприкордонслужба

Україна ніколи не займалася розробкою, виробництвом або накопиченням біологічної зброї – МЗС

Порошенко передав військовим ще 122 квадроцикли та партію дронів, привітав рішення з трансформації Сил оборони

Окупанти скинули 3 бомби на Слов'янськ, у місті 6 постраждалих, серед них дитина – ОВА

Військові зможуть повернутися з СЗЧ в обраний підрозділ протягом 5 діб після подання рапорту – Міноборони

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА