Інтерфакс-Україна
08:55 02.09.2024

Росіяни здійснили ракетний удар по мусульманській мечеті на Нивках

1 хв читати
Росіяни здійснили ракетний удар по мусульманській мечеті  на  Нивках

Російські війська завдали ракетного удару по мусульманській мечеті у Святошинському районі, повідомив глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

"Сьогодні вранці внаслідок чергового масованого ракетного удару російських варварів по Києву суттєвих руйнувань завдано будівлі Ісламського культурного центру Духовного управління мусульман Автономної Республіки Крим (мечеть на Нивках)", - написав він у фейсбуці.

За словами Чубарова, будівля Ісламського центру, особливо мечеть, що розташована в ньому, потребує ремонту.

Тим часом Чубаров зазначив, що внаслідок атаки ніхто не постраждав.

"Ще одне свідчення того, що Росія є країною абсолютного зла", - зазначив він.

Як повідомлялося, російські війська рано вранці в понеділок здійснили ракетну атаку по Києву, під ударом були одразу чотири райони, постраждали двоє людей, також є пошкодження, повідомив мер міста Віталій Кличко.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог атакував Київщину дронами та ракетами, поранено троє людей – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 180 ворожих атак - Генштаб

Бельгія та ЄС домовилися продовжити обговорення використання заморожених російських активів на засіданні Ради 18 грудня

"Укрзалізниця" змінює маршрути пасажирських поїздів через обстріл у Фастові

Ворог просунувся у трьох населених пунктах на Донеччині

Узгодили рамки домовленостей у сфері безпеки та розглянули "Програму майбутнього розвитку" — Умєров про 6-ту зустріч з делегацією США

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

УЗГОДИЛИ РАМКИ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ТА РОЗГЛЯНУЛИ "ПРОГРАМУ МАЙБУТНЬОГО РОЗВИТКУ" – УМЄРОВ ПРО 6-ТУ ЗУСТРІЧ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

СПРАВЖНІЙ ПОСТУП У ДОСЯГНЕНІ МИРНИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РОСІЇ – УМЄРОВ ПРО ПІДСУМКИ 6-Ї ЗУСТРІЧІ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКІ ПЕРЕГОВОРИ ПРОДОВЖАТЬСЯ У СУБОТУ – СЕКРЕТАР РНБО УМЄРОВ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА