Інтерфакс-Україна
15:51 26.08.2024

Проїзд дамбою Київської ГЕС відновлять до 16-ї години - голова обладміністрації

1 хв читати

Проїзд дамбою Київської ГЕС у Вишгороді відкриють близько 16:00 за відсутності додаткових атак, значних ушкоджень на дамбі немає, повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

"Проїзд дамбою Київської ГЕС відкриється близько 16:00, якщо не буде додаткових повітряних тривог і атак", - сказав він в ефірі національного телемарафону в понеділок.

Кравченко повідомив, що побував на всіх пошкоджених місцях. "(...) все відновимо, всі пошкодження ліквідуємо", - заявив він. За його словами, всі необхідні служби задіяні та виконують відповідні ремонтні роботи.

Кравченко підтвердив, що на дамбі немає суттєвих пошкоджень.

Коментуючи ситуацію із енергопостачанням в області, Кравченко повідомив, що енергетики працюють над усуненням проблем і відновленням поставок е/е в повному обсязі. "Будуть проаналізовані всі наслідки... Поступово підключатимемо всіх абонентів. Робота триває з ранку, і вона не закінчиться, доки кожен громадянин не буде з електроенергією", - сказав він.

Раніше повідомлялося, що Київська ГЕС стала одним з енергооб'єктів, що зазнав атаки російськими окупантами вранці 26 серпня, кілька телеграм-каналів розмістили відео з нібито вибухами на дамбі. Тим часом керівник Центр протидії дезінформації (ЦПД) при Раді національної безпеки Андрій Коваленко повідомив, що загроза греблі Київської ГЕС відсутня. "Щодо греблі Київської ГЕС - загроз немає. Зруйнувати її ракетами неможливо", - написав Коваленко в телеграм-каналі у понеділок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих у Чернігові зросла до п'яти – військова адміністрація

Кабмін збільшив до 50 років максимальний термін дії договору на безоплатне користування культовим майном

Удар про Новошахтинському НПЗ в РФ завдано ракетами Storm Shadow – Генштаб

Військовослужбовець отримав тяжкі травми внаслідок нападу цивільного на Рівненщині, відкрита справа

Генштаб ЗСУ підтвердив ураження порту "Темрюк" в РФ та повідомив про атаку на аеродром "Майкоп" і ремонтний підрозділ окупантів

Окупанти опівдні у Різдво обстріляли середмістя Херсона, загинула людина

Влучання в п'ятиповерхівку в Чернігові: загинула людина, троє зазнали поранень, серед них – дитина

У Чернігові окупанти влучили в п'ятиповерхівку, атакували об'єкт критичної інфраструктури

Держетнополітики не виявила ознак афілійованості управління Одеської єпархії РПЦ закордоном із забороненою організацією

Справжня зима зі снігом та хуртовинами йде в Україну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА