Інтерфакс-Україна
20:08 12.08.2024

Зеленський пов'язує операцію в РФ зі звільненням прикордоння від російських військ для захисту Сумщини від обстрілів

1 хв читати
Зеленський пов'язує операцію в РФ зі звільненням прикордоння від російських військ для захисту Сумщини від обстрілів

Україна контролює майже 1 тис. квадратних кілометрів у Курській області, звідки, зокрема, РФ обстрілювала Сумську область, тому українські операції це "суто питання безпеки для України", заявив президент України Володимир Зеленський.

"Провів Ставку. Була доповідь головкома Сирського. По фронту і всіх ключових оборонних напрямках. А також щодо операції в Курській області - генерал Сирський доповів, що контролюються близько тисячі квадратних кілометрів у Курській області. Це, зокрема, райони, з яких російська армія завдавала ударів по нашій Сумщині", - сказав Зеленський у своєму традиційному вечірньому відеозверненні в понеділок.

За словами президента, з 1 червня росіяни здійснили майже 2 100 обстрілів території Сумської області.

"Тому наші операції - це суто питання безпеки для України, звільнення прикордоння від російських військових", - наголосив Зеленський.

Він подякував усім українським солдатам, сержантам і офіцерам за сміливість та результативність дій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко: найскладніша ситуація з енергетикою в Києві, Київській, Дніпропетровській, Чернігівській, Сумській та Харківській областях

МХП розміщує євробонди-2029 на $450 млн під 10,5%, акції подорожчали на 3,4%

Мерц: ми не повинні приймати нову епоху політики великих держав, але самим формувати майбутнє

Перший центр психосоціальної підтримки запрацював у Бердичеві - обладміністрація

Жителі Дружківки та Краматорську загинули внаслідок російський обстрілів за добу – обладміністрація

Зеленський підписав укази про державні нагороди: серед нагороджених прем'єр Фінляндії та голови МЗС Литви і Австрії

Віцепрем'єр Качка: результат від вступу в ЄС ми побачимо за 10 років

Розгляд апеляцій на запобіжний захід Тимошенко призначено на 26 січня – АП ВАКС

Українські виробники цементу потребують рівних умов з європейськими колегами в рамках запровадження СВАМ

Зеленський прибув до Швейцарії, орієнтовно о 13:00 планується зустріч із Трампом – прессекретар

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА