Інтерфакс-Україна
18:25 09.08.2024

Посадовиця військової частини отримала підозру за незаконне нарахування підлеглим бойових виплат

1 хв читати
Посадовиця військової частини отримала підозру за незаконне нарахування підлеглим бойових виплат

Співробітники Державного бюро розслідувань (ДБР) повідомили про підозру начальниці фінансово-економічної служби однієї з військових частин, через дії якої її підлеглі незаконно отримували бойові виплати, призначені бійцям на передовій, повідомляється на сайті відомства.

"Згідно з наказом, який підготувала посадовиця, майже весь особовий склад фінансово-економічної служби начебто було відряджено на схід України для виконання бойових завдань у складі одного з оперативно-тактичних угруповань. Насправді ж фінансисти та бухгалтери в бойові відрядження не їздили, а лише регулярно отримували за це доплати. Для цього підозрювана складала відповідні рапорти з проханням здійснити перерахунок грошової винагороди. Таким чином, протягом шести місяців семеро працівників фінансово-економічної служби незаконно отримали майже 1 млн грн доплат", - ідеться в повідомленні.

Начальниця фінансово-економічної служби підозрюється в розтраті чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем, в умовах воєнного стану, в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України). Вирішується питання відшкодування завданих збитків.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голова Київської ОВА закликав жителів області не блокувати дороги через відсутність електропостачання

В Києві цілодобово продовжуються відновлювальні роботи на зруйнованих інфраструктурних об’єктах – Кличко

Сили оборони уразили бурові установки в Каспійському морі та підрозділ ППО противника – Генштаб ЗСУ

На Буковині порушник травмував прикордонника під час спроби прориву кордону

УЧХ допомагав деблокувати авто зі снігових пасток на Житомирщині

Голова освітнього комітету допускає позбавлення права на відстрочку чоловіків віком 25+, які вступають у заклади вищої, передвищої та фахової освіти

У Рамзана Кадирова відмовили нирки, у Кремлі обговорюють кандидатів на нового ватажка Чечні – джерело в ГУР

В Україні в найближчі дві доби без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця

У центрі Харкова завершено аварійно-рятувальні роботи на місці вибухів 2 січня

В Києві без тепла залишається понад тисяча будинків – Кличко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА