Інтерфакс-Україна
21:37 28.07.2024

Главі МВС Франції надіслали лист із порошком, попередньо, у ньому виявили збудників чуми

1 хв читати
Главі МВС Франції надіслали лист із порошком, попередньо, у ньому виявили збудників чуми

Міністру внутрішніх справ Франції Жеральду Дарманену невідомі надіслали лист із чорним порошком, який, за попередніми даними, містить збудників чуми, повідомляє Le Parisien.

Зазначається, що лист, про який ідеться, мав образливий характер і був перехоплений у суботу в сортувальному центрі пошти в Кот-д'Ор. Виявлений усередині листа порошок перевірив підрозділ поліції з ядерних, радіологічних, біологічних, хімічних і вибухових речовин (NRBC-E): тести виявили невелику позитивну реакцію на чуму.

Порошок відправили до Інституту Пастера, який має провести додаткові аналізи, щоб підтвердити чи спростувати ці результати, пише Le Parisien. Остаточний висновок очікується в понеділок, 29 липня.

Розслідування порушено за фактом публічної образи. Автора цього послання на цьому етапі не встановлено.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський наголосив на персональній відповідальності уряду за стабілізацію ситуації з енергопостачанням, "нелінійні пропозиції" чекає у середу

Brave1 спільно з Palantir запускають платформу Dataroom для тестування та тренування військового ШІ

Радник Зеленського Камишін закликає НАТО адаптувати стандарти оборонних технологій з України

Федоров та Пісторіус обговорили розвиток програми Patriot для України та нарощення поставок ракет IRIS-T та далекобійних артпострілів

Китай не передав РФ жодної готової одиниці озброєння - Буданов

Трамп заявив, що врятував НАТО від відправки на "смітник історії"

Заборона швейцарських органів на ввезення "Шахеда" на виставку в Давосі є оманливим захистом – Пінчук

СБУ: Зареєстровано кримінальне провадження щодо одного із українських блогерів за статтею про держзраду

Канада виділить 550 млн грн на програму розвитку сімейних ферм та кооперації в Україні - Мінекономіки

Стефанчук закликав спікерів та президентів закордонних парламентів не мовчати та реагувати на тероризм Путіна

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА