Інтерфакс-Україна
18:46 24.07.2024

Графіки відключень е/е у четвер застосовуватимуться лише з 16:00 до 22:00 - "ДТЕК"

1 хв читати
Графіки відключень е/е у четвер застосовуватимуться лише з 16:00 до 22:00 - "ДТЕК"
Фото: Pixabay

У четвер, 25 липня, графіки погодинних відключень електроенергії застосовуватимуться лише в шість вечірніх годин - з 16:00 до 22:00, повідомив енергохолдинг "ДТЕК" у телеграм-каналі.

Згідно з повідомленням, в енергосистемі суттєво знизився дефіцит е/е.

Аналогічну інформацію про час застосування графіків у четвер уже оприлюднило і "Миколаївобленерго".

Як повідомлялося, достроково з ремонту вийшов енергоблок АЕС 1000 МВт.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих внаслідок авіаударів по Балабиному зросла до шести – МВС

У Вірменії на парламентських виборах лідирує партія Пашиняна, проросійська опозиція поступається – ЗМІ

Через аварію в мережі без світла залишилися близько 44 тис. абонентів на Чернігівщині

Загинув вибухотехнік поліції, ще четверо людей постраждали через удар під час знешкодження російського БпЛА у Харківській області

На Дніпропетровщині три райони зазнали понад 20 атак РФ: загинув 40-річний чоловік – ОВА

Сибіга вручив консульські патенти шістьом новопризначеним генконсулам України

Російські війська протягом дня неодноразово обстріляли рятувальників у Глухівській громаді на Сумщині

У Києві затримали чоловіка, ймовірно, причетного до стрілянини у дворі Дарницького району

У Києві затримали чоловіка, ймовірно причетного до стрілянини в житловому дворі Дарницького району

Зеленський прибув у Велику Британію для переговорів з лідерами європейської трійки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА