Інтерфакс-Україна
13:36 20.07.2024

П'ятеро громадян України, серед яких четверо дітей, у критичному стані після ДТП у Польщі - МЗС

1 хв читати

П'ятеро громадян України, серед яких четверо дітей, у критичному стані внаслідок дорожньо-транспортної пригоди в Любуському воєводстві в Польщі, повідомила консульська представниця Міністерства закордонних справ України Вікторія Ши.

"Близько 4 години ночі 20 липня в районі польського міста Свєцко в Любуському воєводстві мікроавтобус зіткнувся з технічним автотранспортом.

В автобусі перебували 9 громадян України. Усіх їх було госпіталізовано", - поінформувала представниця.

Стан 5 громадян України оцінюють як критичний. Серед них 4 дітей 2, 3, 4 і 15 років.

У МЗС зазначили, що на місце надзвичайної події їде консул Генерального консульства України у Вроцлаві. Він забезпечить консульський супровід, відвідає медичні заклади, де перебувають постраждалі українці та з'ясовуватиме обставини аварії.

"Бажаємо якнайшвидшого одужання громадянам України. Справа перебуває на особливому контролі Генконсульства України у Вроцлаві", - повідомила консульська представниця МЗС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна та Росія домовились про тимчасове перемир'я на ЗАЕС для ремонту резервної ЛЕП – МАГАТЕ

Чехія готова постачати Україні винищувачі для збиття дронів - президент

Росія свідомо використовує холод як елемент своїх атак, це геноцидний воєнний злочин - Сибіга

Віцепрем’єр Британії у Києві запевнив у міцній підтримці України та нагадав, що Путін - агент КДБ, який діє шляхом обману

Німеччина виділить 60 млн євро на зимову й енергетичну підтримку України - Сибіга

Одещина отримає промислові бойлери в межах допомоги Італії Україні

Посольство України в Ірані тимчасово призупиняє роботу

Міненерго: відновлення е/е у прифронтових регіонах ускладнене обстрілами

Лубінець: заяви МКЧХ, що зрівнюють агресора і жертву, є небезпечними

На вокзалах України працюють 97 пунктів незламності, ще 50 відкриють найближчим часом - віцепремʼєр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА