Інтерфакс-Україна
17:24 19.07.2024

Генштаб ЗСУ: Обстріл Чугуєва здійснено ракетами "Іскандер-М"

1 хв читати
Генштаб ЗСУ: Обстріл Чугуєва здійснено ракетами "Іскандер-М"

Російські війська завдали удару по м. Чугуєву Харківської області балістичними ракетами "Іскандер-М", повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

"...ворог атакував двома балістичними ракетами "Іскандер-М" місто Чугуїв", - повідомляється у зведенні Генштабу станом на 16:00 п'ятниці в телеграм-каналі.

Раніше повідомлялося, що близько 4:00 окупанти завдали двох ударів по житловій забудові в центрі Чугуєва, поранено дев'ятьох осіб.

Генштаб інформує, що від початку доби росіяни скинули 26 КАБів по населених пунктах Харківської області. Цілили в райони населених пунктів Липці, Глибоке та Малі Проходи.

ОСТАННЄ

Рубіо: США зараз краще розуміють російську позицію

Сибіга про зустрічі в Лондоні: Ми підтвердили відданість України мирним зусиллям за лідерства Трампа

Норвегія внесе новий внесок у 2,4 мільярда норвезьких крон до Фонду допомоги Світового банку для України

Умєров назвав зустріч з Келлогом продуктивною та успішною: Демонструємо відкритість до мирного врегулювання

Українська делегація у Лондоні домовилася продовжувати діалог з Келлогом - Єрмак

ДБР провело обшук у ексуповноваженої АМКУ, ексзаступниці міністра економіки Панаіотіді

У Генштабі ЗС України підтвердили удар по заводу з виробництва ударних БпЛА в російському Татарстані

У Марганці 54 постраждалих від удара дрона по автобусу, 31 у лікарні

Внаслідок удару ворожого БпЛА по Чугуєву постраждав мирний перехожий – прокуратура

Південна Корея передала партію інженерної техніки для ДСНС України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА